گروه: بلیط
تاریخ: ۱۵:۰۲ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
بلیت سینماهای کرمانشاه امروز نیم بها هست

مظفر تیموری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، ، با اشاره به روز ملی سینما گفت: بمناسبت روز ملی سینما سالانه برنامه ویژه‌ای برگزار می‌شود اما سال کنونی به سبب تقارن با ماه محرم در ۱۹ شهریور ماه مراسم تجلیل از برترین های سینما و فیلمسازان استان در سینما آزادی برگزار گردید. وی عنوان […]

مظفر تیموری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، ، با اشاره به روز ملی سینما گفت: بمناسبت روز ملی سینما سالانه برنامه ویژه‌ای برگزار می‌شود اما سال کنونی به سبب تقارن با ماه محرم در ۱۹ شهریور ماه مراسم تجلیل از برترین های سینما و فیلمسازان استان در سینما آزادی برگزار گردید.

وی عنوان نمود: امروز ۲۱ شهریور ماه همزمان با روز سینما بلیت تمام سینماهای استان به صورت نیم‌بها ارائه می‌شود.

تیموری با اشاره به اینکه حالا سه سینمای فعال در شهر کرمانشاه وجود دارد، گفت: سینما آزادی با ۵۰۰ صندلی، سینما فرهنگ با ۴۱۰ صندلی و سینما بیستون هتل پارسیان با ۱۶۰ صندلی در شهر کرمانشاه فعال می باشند.

وی با بیان اینکه شهرستان پاوه و قصرشیرین نیز به صورت فعال اکران فیلم دارند اضافه کرد: سینمای شهرستان‌ هرسین که مدتی تعطیل بود به صورت دو مرتبه فعال شده است و درصدد تجهیز و راه‌اندازی این سینما هستیم.

تیموری با اشاره به اینکه مکان سینمای صحنه نیز مشخص شده و در حال تهیه امکانات هستیم گفت: شهرستان‌های دیگر من جمله کنگاور، سنقر و کلیایی و جوانرود تقاضاکننده راه‌اندازی سینما بوده‌اند و مکان آن‌ها مشخص گردیده است.

این مطلبو از دست ندید!  بلیت‌های نجومی؛مشهد-تهران۷۵۴هزار تومان!

وی با بیان اینکه سینما برتری یکی از سینماهای قدیمی و مناسب شهر کرمانشاه بود اما حالا خراب کردن شده و در حال ساخت و ساز است عنوان نمود: متصدی این مبحث حوزه هنری است و قطعی شده یک پردیس سینمایی در سه طبقه و با مجهزترین و به‌رپزترین امکانات ساخته گردد و سالن‌های آمفی‌تئاتر متعددی برای آن تعبیه شده است.

تیموری با اشاره تعطیلی سینما استقلال گفت: با توجه به اینکه این سینما به بخش خصوصی واگذار شده بود بین مالکان اختلافاتی وجود دارد که علت توقف فعالیت آن شده است.

‌‌معاون هنری و سینمایی ارشاد استان کرمانشاه با اشاره به اینکه تفاهم‌نامه‌هایی با شهرداری جهت راه‌اندازی سینمای سیار در پنج پارک شهر کرمانشاه منعقد شده است اضافه کرد: تنها در قصرشیرین سینمای نرمال روباز وجود دارد.