تاریخ: ۲۰:۵۲ :: ۱۳۹۸/۰۴/۳۱

مصطفی استاد چینی گر رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، گفت: در راستای جلوگیری از عرضه و فروش پرندگان وحشی زنده، مأموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان مبادرت به گشت و کنترل بازار کردند. وی افزود: در بازرسی و بازدید از مغازه‌های فروش پرندگان […]

مصطفی استاد چینی گر رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، گفت: در راستای جلوگیری از عرضه و فروش پرندگان وحشی زنده، مأموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان مبادرت به گشت و کنترل بازار کردند.

وی افزود: در بازرسی و بازدید از مغازه‌های فروش پرندگان زینتی چند قطعه بلبل خرما کشف و ضبط و سپس توسط یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان در طبیعت رهاسازی شدند.

استاد چینی گر بیان داشت: کنترل عرضه و فروش پرندگان وحشی در سطح شهرستان دزفول با هدف جلوگیری از قاچاق پرندگان و همچنین جلوگیری از خروج این پرنده از زیستگاه طبیعی که موجب کاهش تعداد گونه‌ها می‌گردد، با بازدید از بازار و مغازه‌های پرنده فروشی ادامه دارد و در صورت بروز تخلف با متخلفان طبق قانون برخورد خواهد شد.

این مطلبو از دست ندید!  سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان سمنان برگزار می‌شود