تاریخ: ۲۰:۵۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲

امروز سازمان پزشکی قانونی خبر داده بود که دو قطعه جسد از میان نخاله‌های تلنبار شده در هرندی، کشف شده است. البته هنوز هویت این پیکرها شناسایی نشده است. خبر کشف قطعاتی از اجساد در محل تنبار شدن آوار پلاسکو درحالی منتشر شد که همچنان خانواده قاسم شجاعی،‌ نگهبان مفقود پلاسکو منتظر گرفتن پیکر او […]

امروز سازمان پزشکی قانونی خبر داده بود که دو قطعه جسد از میان نخاله‌های تلنبار شده در هرندی، کشف شده است. البته هنوز هویت این پیکرها شناسایی نشده است.

خبر کشف قطعاتی از اجساد در محل تنبار شدن آوار پلاسکو درحالی منتشر شد که همچنان خانواده قاسم شجاعی،‌ نگهبان مفقود پلاسکو منتظر گرفتن پیکر او از پزشکی قانونی هستند. پزشک قانونی روز یکشنبه به این خانواده خبر داده بود که جسد او شناسایی شده است و قرار بود دوشنبه جسد قاسم به آنها تحویل داده شود. اما ظاهرا هنوز این اتفاق نیفتاده است.

امیرحسین، خواهرزاده قاسم شجاعی به خبرآنلاین می گوید: جسد قاسم شجاعی را هنوز تحویل نداده اند. دوشنبه که به پزشک قانونی رفتیم گفتند نمی توانند جسد را تحویل دهند، امروز هم ما را به دادسرای جنایی فرستادند و قاضی گفت که تا شنبه صبر کنیم.او همچنین گفت: مسئولان گفته‌اند بین اجساد در جستجو باقی مانده اجساد احتمالی هستند.

این مطلبو از دست ندید!  نکات مهمی که باید پیش از عزیمت تابستانی بدانید