گروه: شغل
تاریخ: ۱۸:۰۸ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۳
بعضی مدیران در راه احداث اشتغال سنگ اندازی می کنند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، حجت الاسلام عباس رمضانی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته رفسنجان با سفارش نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: در سیره زندگانی پیامبر اکرم (ص) ایشان هیچ تشریفاتی در مورد محل نشستن خود نداشتند. .. امروز مدیران یک شهر، استان […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، حجت الاسلام عباس رمضانی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته رفسنجان با سفارش نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: در سیره زندگانی پیامبر اکرم (ص) ایشان هیچ تشریفاتی در مورد محل نشستن خود نداشتند. ..

امروز مدیران یک شهر، استان و کشور ضروری هست همسطح اشخاص متوسط جامعه زندگانی کنند به چه سبب که دست کم ۵۰ درصد مردم جامعه سطح زندگانی متوسط دارند.

امام جمعه رفسنجان در خطبه دوم نماز با تبریک برتری جبهه پایداری مقابل داعش به مقام معظم رهبری، مجاهدان مدافع و خانواده های معظم شهدای مدافع حرم، گفت: این برتری یک افتخار، غرور و شرافت برای ملتهای مسلمان بود که با هدایت ها و راهنمایی های رهبر معظم انقلاب به نتیجه رسید.

رمضانی پور اهتمام کرد: داعش دشمنی بود که ایجاد شده بود تا در منطقه فتنه انگیزی کند و چه خونها که ریخته گردید و چه گرفتاریهایی که برای امت اسلامی به وجود آوردند که کمتر از شش سال عمر پلید و سیاه این اندیشه تکفیری داعشی در هم پیچیده گردید و ریشه اش برکنده گردید.

امام جمعه رفسنجان اهتمام کرد: داعش قسمت فراوانی از عراق و سوریه را تصاحب کرده بود و اگر فرمانده شجاعی مثل سردار حاج قاسم سلیمانی حفظه الله ورود پیدا کرد برای این بود که مخاطره بزرگی متوجه نظام و اسلام و بشریت بود.

رمضانی پور با اظهار اینکه آمریکاییها نه صرفا هیچ مساعدتی برای نابود شدن داعش نداشتند لکن به داعشی ها مساعدت کردند، اهتمام کرد: ایالات متحده هیچ مساعدتی برای براندازی داعش نکرد لکن مساعدت کرد که آنان باشند و مجهز کردن کردند.

انفعال اتحادیه عرب در مقابل جنایات داعش

امام جمعه رفسنجان در ادامه با تبریک هفته بسیج، اظهار داشت: بسیجی بودن یک اعتبار هست و بسیجی به مفهومی آمادگی دفاع از حق و حق شناسی و حق پرستی و پاسداری و صیانت از حق هست. رمضانی پور به ایجاد ارگان بسیج مستضعفین در سال ۵۸ به فرمان امام راحل(ره) اشاره و گفته بود: تشکیل بسیج در حالی انجام گردید که کشور ما احتیاج به سازندگی در راستای های متفاوت، عمران و آبادانی و یاری رساندن به مستضعفان داشت.

سنگ اندازی بعضی مدیران در راه اشتغال

وی علاوه بر این با تسلیت سالروز شهید شدن امام حسن عسکری(ع)، به امامت حضرت مهدی موعود(عج) اشاره و بیان کرد: پس از شهید شدن امام حسن عسکری(ع)، حضرت مهدی(عج) به زعامت و امامت امت اسلامی آمدند که تا هم حالا ادامه دارد و مدت امامت آن حضرت هزار و ۱۷۹ سال و سن شریف حضرت مهدی(عج) هزار و ۱۸۴ سال هست. امام جمعه رفسنجان در قسمت دیگری از اظهارات خود گفت: مبحث اشتغال ضروری هست دغدغه تمام مدیران باشد و مدیران ضروری هست زمینه اشتغال را آماده کنند.

بعضی مدیران در راه ایجاد اشتغال سنگ اندازی می کنند و از مدیران کل استان می خواهم دقتی به مدیران شهرستانی برخوردار باشند. رمضانی پور با اظهار اینکه رهبر انقلاب سال کنونی را بعنوان سال تولید و اشتغال نامگذاری کردند، اضافه کرد: آقای محترم مسؤل، در رفسنجان چه کاری را انجام دادید که اشتغال باشد و بعد از هشت ماه از سال به مردم ارائه دهید.

وی هشدار داد: اگر مسئولی بخواهد جلوی اشتغال و سرمایه گذاری سنگ اندازی کند و بنده شناسایی کرده و متوجه شوم از همین تریبون نماز جمعه اظهار می کنم.