بعد از فرمان اجرایی «ترامپ» معنی بازگشت عزت‌ به پاسپورت ایرانی را هم فهمیدیم/ وزارت خارجه سریع‌تر به بی‌احترامی آمریکا پاسخ دهد

0
اشتراک

بعد از فرمان اجرایی «ترامپ» معنی بازگشت عزت‌ به پاسپورت ایرانی را هم فهمیدیم/ وزارت خارجه سریع‌تر به بی‌احترامی آمریکا پاسخ دهد

حسین اخگرپور دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با اشاره فرمان اجرایی ترامپ برای تعلیق صدور روادید ایران و کشورهای عراق، لیبی، سومالی، سودان، سوریه و یمن گفت: اینکه امروز می‌بینیم ترامپ ورود مهاجران ایرانی و چند کشور دیگر به امریکا را محدود کرده است، به نوعی نشان دهنده شدت دشمنی آنها با ماست که به بهانه‌های مختلف نشان داده می‌شود.

وی افزود: رئیس جمهور امریکا دقیقا در این اقدامش ملت ایران را مخاطب خود قرار داده و تلاش کرده‌است که ملت ما را تحقیر کند. نتیجه مدت‌ها مذاکره دولت با مسئولان آمریکایی نه تنها باعث رفع تحریم‌ها نشد بلکه امروز می‌بینیم ترامپ گستاخانه ملت ما را هم تحقیر می‌کند.

اخگرپور به شعارهای انتخاباتی رئیس جمهور اشاره کرد و افزود: دولت یازدهم گفت با کدخدا می‌بندیم و عزت را به پاسپورت ایرانی بازمی‌گردانیم، امروز بعد از فرمان اجرایی ترامپ برای تعلیق صدور روادید ایران، معنی بازگشت عزت به پاسپورت خود را دیدیم.

دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان اظهار داشت: متاسفانه چندین روز است که بحث فرمان اجرایی ترامپ مطرح است ولی تاکنون کوچکترین موضع گیری از وزارت خارجه در قبال این اقدام مشاهده نشده است. مشخص نیست مسئولان دولت یازدهم از چه چیزی می‌‌ترسند که در برابر گستاخی‌های غرب کوتاه می‌آیند.

وی در خاتمه گفت: امیدواریم وزارت خارجه دست از انفعال برداشته و هرچه سریع تر نسبت به بی احترامی ترامپ به ملت ایران پاسخ قاطعی بدهد. ان‌شاءالله مردم هم در روز ۲۲ بهمن با شعار مرگ بر آمریکا پاسخ این اقدام را خواهند داد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.