تاریخ: ۲۳:۵۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
بسیج رسانه استان بوشهر در بین برترین‌های جشنواره ابوذر قرار گرفت

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر امشب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بوشهر اظهار داشت: بسیج رسانه کشور هر سال در آیینی از برترین‌های این سازمان در کشور تقدیر می‌کند. وی اضافه کرد: امسال نیز جشنواره ابوذر رسانه‌های کشور با حضور سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج و جانشین فرمانده کل سپاه در […]

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر امشب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بوشهر اظهار داشت: بسیج رسانه کشور هر سال در آیینی از برترین‌های این سازمان در کشور تقدیر می‌کند.

وی اضافه کرد: امسال نیز جشنواره ابوذر رسانه‌های کشور با حضور سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج و جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج انجام و با اهداء لوح، از برترین‌های بسیج رسانه در کشور تقدیر به عمل آمد.

عبدالله نجفی تصریح کرد: در جشنواره مذکور اینجانب به عنوان مدیر نمونه بسیج رسانه در کشور معرفی شدم و عابد تمدنی مدیر پایگاه خبری تحلیلی تنگستان نما از شهرستان تنگستان، در بخش دشمن شناسی موفق به کسب رتبه‌ی برتر کشوری شد.

وی عنوان کرد: از جمله برنامه‌های شاخص سازمان بسیج رسانه استان بوشهر می‌توان به برنامه ضیافت اندیشه در ماه مبارک رمضان، بزرگداشت روز خبرنگار، جشنواره‌ی رسانه‌ای ابوذر در بوشهر، اردوهای رسانه‌ای راهیان نور شمال‌غرب، نمایشگاه مطبوعات، برگزاری نشست‌های بصیرتی و کارگاه‌های آموزشی حوزه رسانه اشاره کرد.

این مطلبو از دست ندید!  برنج کاران رود "بشار" یاسوج را خشک کردند

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر گفت: دنیای کنونی با وجود فناوری‌های ارتباطی پیشرفته و متعدد همواره نیازمند آشنایی آحاد جامعه با سواد رسانه‌ای مطلوب و انتقال آن به نسل‌های آینده است.

نجفی یادآور شد: این مهم  به یاری خبرنگارانی متعهد، متدین و متخصص که با وجدانی آگاه و بیدار در راستای تنویر افکار عمومی طی طریق می‌کنند محقق می‌شود.

گفتنی است در لوح سپاسی که از طرف مسعود بصیری رئیس سازمان بسیج رسانه به عبدالله نجفی مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر اهداء شده ، آورده است: اینجانب، ضمن گرامیداشت انتخاب شدن شما به عنوان مدیر نمونه استانی، از همکاری‌های بی‌نظیر شما که نماد تجلیل از حق‌گویی، حق‌جویی و پاسداشت صاحبان اندیشه و مجاهدان عرصه اطلاع‌رسانی است، از تلاش و کوشش بی‌شائبه شما در حرکت به سمت تعالی و رشد سواد رسانه‌ای در کشور تقدیر و تشکر می‌کنم.