گروه: اخبار
تاریخ: ۱۵:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
بست نشینی بقایی و جوانفکر در حرم پادشاه عبدالعظیم

از امروز(چهارشنبه بیست و چهارم آبانماه ۱۳۹۶) به سنت آشنای بست نشینی ، به آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) پناه می بریم. امید هست که این توسل و استمداد باعث بیداری و تنبه کسانی گردد که با احساس قدرت مطلق ، حقوق مردم را آشکارا تضیع می کنند.   متن بیانیه بدین توصیف هست:بسم الله الرحمن […]

از امروز(چهارشنبه بیست و چهارم آبانماه ۱۳۹۶) به سنت آشنای بست نشینی ، به آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) پناه می بریم. امید هست که این توسل و استمداد باعث بیداری و تنبه کسانی گردد که با احساس قدرت مطلق ، حقوق مردم را آشکارا تضیع می کنند.
  بست نشینی بقایی و جوانفکر در حرم پادشاه عبدالعظیم
 متن بیانیه بدین توصیف هست:
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر ملت گرامی و شریف ایران و تمام آزادیخواهان، عدالت طلبان و موحدان جهان

شماری از فرزندان ملت در دولت دهم ، به دستاویز های واهی و ساختگی ، تحت شدیدترین فشارهای قضایی جای گرفتند که با صادر کردن احکام ظالمانه، آنها را زندانی و از چرخه خدمت رسانی به مردم بیرون کردند.  

 

متاسفانه این روش برخورد با عموم مردم هست و اکثریت قاطع مردم از کارکرد دستگاه قضایی به شدت ناراضی می باشند و مسیری برای ابراز این ناخشنودی و شکایت و احقاق حقوق خود نمی یابند.

این مطلبو از دست ندید!  خَلق سازوکارهای قانونی برای اعطای حقوق های نجومی!

بنابراین ما درکنار ابراز همدردی با تمام کسانی که در این دستگاه مورد نا عدالتی قرار گرفته اند، مسیری جز التجاء و پناه بردن به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و استمداد از آنها و فرزندانشان برای خلاصی از این نا عدالتی معلوم در مقابل خود نمی یابیم. به همین سبب از امروز(چهارشنبه بیست و چهارم آبانماه ۱۳۹۶) به سنت آشنای بست نشینی ، به آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) پناه می بریم.

با آرزوی تندرستی و عزت و بهروزی برای یکایک ملت ایران    

حمید بقایی                       
علی اکبر جوانفکر   
حبیب الله بخشی از خراسانی بست نشینی حمید بقایی، علی اکبر جوانفکر و حبیب الله بخشی از خراسانی در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)  منبع: دولت بهار