گروه: اخبار
تاریخ: ۱۵:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
بست نشینی بقایی و جوانفکر در حرم پادشاه عبدالعظیم

از امروز(چهارشنبه بیست و چهارم آبانماه ۱۳۹۶) به سنت آشنای بست نشینی ، به آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) پناه می بریم. امید هست که این توسل و استمداد باعث بیداری و تنبه کسانی گردد که با احساس قدرت مطلق ، حقوق مردم را آشکارا تضیع می کنند.   متن بیانیه بدین توصیف هست:بسم الله الرحمن […]

از امروز(چهارشنبه بیست و چهارم آبانماه ۱۳۹۶) به سنت آشنای بست نشینی ، به آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) پناه می بریم. امید هست که این توسل و استمداد باعث بیداری و تنبه کسانی گردد که با احساس قدرت مطلق ، حقوق مردم را آشکارا تضیع می کنند.
  بست نشینی بقایی و جوانفکر در حرم پادشاه عبدالعظیم
 متن بیانیه بدین توصیف هست:
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر ملت گرامی و شریف ایران و تمام آزادیخواهان، عدالت طلبان و موحدان جهان

شماری از فرزندان ملت در دولت دهم ، به دستاویز های واهی و ساختگی ، تحت شدیدترین فشارهای قضایی جای گرفتند که با صادر کردن احکام ظالمانه، آنها را زندانی و از چرخه خدمت رسانی به مردم بیرون کردند.  

 

متاسفانه این روش برخورد با عموم مردم هست و اکثریت قاطع مردم از کارکرد دستگاه قضایی به شدت ناراضی می باشند و مسیری برای ابراز این ناخشنودی و شکایت و احقاق حقوق خود نمی یابند.

بنابراین ما درکنار ابراز همدردی با تمام کسانی که در این دستگاه مورد نا عدالتی قرار گرفته اند، مسیری جز التجاء و پناه بردن به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و استمداد از آنها و فرزندانشان برای خلاصی از این نا عدالتی معلوم در مقابل خود نمی یابیم. به همین سبب از امروز(چهارشنبه بیست و چهارم آبانماه ۱۳۹۶) به سنت آشنای بست نشینی ، به آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) پناه می بریم.

با آرزوی تندرستی و عزت و بهروزی برای یکایک ملت ایران    

حمید بقایی                       
علی اکبر جوانفکر   
حبیب الله بخشی از خراسانی بست نشینی حمید بقایی، علی اکبر جوانفکر و حبیب الله بخشی از خراسانی در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)  منبع: دولت بهار