گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۶:۴۰ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
بسته خبر ها اقتصادی ایسنا در روز چهارشنبه

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، بعضی از با اهمیت ترین خبر ها اقتصادی امروز – چهارشنبه ۲۴ آبان ماه – در ادامه آمده هست که با کلیک روی هر تیتر، متن تمام آن در دسترس می باشد. صرافی ها تهی از مشتری، ویترین ها پر از تماشاچی! آخرین آمار از شمار […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، بعضی از با اهمیت ترین خبر ها اقتصادی امروز – چهارشنبه ۲۴ آبان ماه – در ادامه آمده هست که با کلیک روی هر تیتر، متن تمام آن در دسترس می باشد.

صرافی ها تهی از مشتری، ویترین ها پر از تماشاچی!

آخرین آمار از شمار بیمه نامه ها در مناطق زلزله زده

آخرین آمار از شمار بیمه نامه ها در مناطق زلزله زده مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه ایران با اشاره به اینکه تا هم حالا ۱۸۰۰ مورد بیمه نامه شناسایی شده هست.

شهر سرپل ذهاب به طور کلی گازدار شد

شهر سرپل ذهاب به طور کلی گازدار گردید سخنگوی شرکت ملی گاز آخرین وضع گازرسانی به روستاهای زلزله زده را تعریف کرد.

افزایش چند تساوی نرخ میوه از وانتی ها تا مغازه ها

افزایش چند تساوی نرخ میوه از وانتی ها تا مغازه ها در شرایطی که تولید بالای نوع ها میوه دلیل شده به غیر از مغازه های سطح شهر، وانتی ها هم برای فروش این فرآورده ها حضورشان پررنگ تر از سابق گردد، فاصله چند تساوی نرخ ارائه میوه بین آنان و مغازه ها جای پرسش دارد و به گفته رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی گران فروشی هم وجود دارد.

مطالبات گندم کاران تسویه شد

تصویب نرخ های تازه اینترنت بعد از اماواگرهای فراوان

بهبود “محیط اکتساب وکار” هم روی کاغذ ماند، هم افت کرد!

“بهبود محیط اکتساب و کار”

قیمت احتمالی نوع ها نان از اول آذر

نرخ احتمالی نوع ها نان از اول آذر طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار، قرار شده از ابتدای آذرماه سال کنونی نرخ نان های سنتی ۱۵ درصد زیادتر از نرخ کنونی ارائه گردد.

کشاورزی کرمانشاه در ابهام زلزله

کشاورزی کرمانشاه در ابهام زلزله در حالی که چند روزی از زلزله مهیب و بی پیشینه کرمانشاه می گذرد و آمارهای مکرری از شمار درگذشتگان، مصدومان و لطمه های پولی در قسمت های متفاوت انتشار یافته و به روز شده هست، فردی در وزارت جهاد کشاورزی پاسخگوی آن چیزی که بر سر قسمت کشاورزی و دامی این استان آمده، نیست.

۴۰ روز تا نیل ۸ هواپیمای تازه برجامی

اعزام ۲۵ کامیون مایحتاج شهرهای زلزله زده

اعزام ۲۵ کامیون مایحتاج شهرهای زلزله زده ریاست اتاق اصناف ایران از اعزام ۲۵ کامیون در بر دارنده مایحتاج لازم اهالی شهرهای زلزله زده اطلاع داد.

انتهای پیام