تاریخ: ۱۵:۳۲ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
بزرگترین مجتمع تولیدی فرآورده های نفتی در سروستان احداث می شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سروستان ما سلیمان صفری، رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت سروستان در گفتگو با ما با اعلام این خبر گفت: بزرگترین مجتمع تولیدی فرآورده های نفتی به زودی در سروستان کلنگ زنی و عملیات ساخت آن آغاز خواهد شد.   […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سروستان ما سلیمان صفری، رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت سروستان در گفتگو با ما با اعلام این خبر گفت: بزرگترین مجتمع تولیدی فرآورده های نفتی به زودی در سروستان کلنگ زنی و عملیات ساخت آن آغاز خواهد شد.

 

وی در ادامه این مطلب افزود: تولید انواع قیر و عایق های رطوبتی، تولید انواع ظروف فولادی و آهنی ۲۰۰ تا ۲۰۰۰ لیتری جهت حمل فرآورده های عایقی و الیاف شیشه ای از جمله محصولات تولیدی این مجتمع می باشد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سروستان با اشاره به میزان سرمایه گذاری این پروژه گفت: این مجتمع بزرگ تولیدی با سرمایه گذاری بالغ بر ۳هزار میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در شهرک صنعتی شماره ۲ سروستان احداث می شود.

 

وی همچنین تاکید کرد: با آغاز عملیات اجرایی این پروژه بزرگ تولیدی زمینه اشتغالزایی ۱۰۰۰ نفر به صورت مستقیم ایجاد می شود و بخش زیادی از معضل بیکاری در این شهرستان را مرتفع خواهد شاخت.

این مطلبو از دست ندید!  گلستان، بهشت گردشگری ایران

 

سلیمان صفری همچنین افزود: مجوز تاسیس این مجتمع صادر شد ه و سرمایه گذار در حال اخذ مجوز مکان ساخت آن در نقاط معرفی شده می باشد که به محض تائید،مراسم کلنگ زنی آن برگزار می شود.

 

وی در پایان این گفتگو تاکید کرد: این اداره تمام تلاش خود را در جهت هرچه سریع تر عملیاتی شدن این مجتمع بزرگ تولیدی که علاوه بر تولید فرآورده های نفتی سبب اشتغال زایی و حذف رنج و محرومیت از شهرستان سروستان خواهد شد به کار خواهد بست.