گروه: زنان
تاریخ: ۱۸:۵۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹

سعیده لشکری، مسئول امور زنان اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان در بیان کرد وگو با خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از کردستان، بیان کرد: کارگاه مهارتی تعلیم مبلغات سنتی و حوزوی با مبحث تعلیم مفاهیم مذهبی و شیوه های تبلیغ در سه شهر کردستان برگزار می شود. وی با اشاره به وقت برپایی این کارگاه […]

سعیده لشکری، مسئول امور زنان اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان در بیان کرد وگو با خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از کردستان، بیان کرد: کارگاه مهارتی تعلیم مبلغات سنتی و حوزوی با مبحث تعلیم مفاهیم مذهبی و شیوه های تبلیغ در سه شهر کردستان برگزار می شود.

وی با اشاره به وقت برپایی این کارگاه مهارتی اضافه کرد: کارگاه ذکر شده در روزهای نهم، دهم و یازدهم آذرماه سالجاری در کردستان برگزار می شود.

مسئول امور زنان اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان با اشاره به اینکه برای برپایی این مرحله تعلیمی از اساتید مجرب حوزه و دانشگاه حضور پیدا خواهند کرد، بیان کرد: حجت الاسلام مهدی زاده استاد این کارگاه خواهند بود.

وی هدف از برپایی این کارگاه مهارتی را توانمندسازی مبلغات بعنوان حجم ارزشمند و مؤثر جامعه بیان کرد و متذکر گردید: برپایه سیاستگذاری ها و برنامه ریزی های این اداره کل اشخاص شرکت کننده در این مرحله تعلیمی تا انتهاء سال بصورت ماهانه با حضور یکی از اساتید مجرب شهر قم و در مرحله های متفاوت شرکت داده می شوند.