تاریخ: ۱۴:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
برگزاری کارگاه آموزشی شیعه شناسی با حضور ۲۰۰ نفر در شیراز

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی فارس، حجت‌الاسلام محمدصادق مهرابی از برگزاری کارگاه آموزشی شیعه شناسی با همکاری این اداره کل با حضور ۲۰۰ نفر از مبلغات و مداحان خواهر خبر داد. وی در کارگاه آموزشی رسانه شیعه، گفت: تحقیق در مبانی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی فارس، حجت‌الاسلام محمدصادق مهرابی از برگزاری کارگاه آموزشی شیعه شناسی با همکاری این اداره کل با حضور ۲۰۰ نفر از مبلغات و مداحان خواهر خبر داد.

وی در کارگاه آموزشی رسانه شیعه، گفت: تحقیق در مبانی شیعه راه مقابله با انحرافات دینی و در قالب آن بهائیت و عرفان‌های نوظهور است. مبلغان باید نمادی از اسلام و شیعه باشند زیرا دیگران اسلام را در رفتار آنها می‌بینند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس با تأکید بر این که برای رسیدن به هدف باید از ابزار مشروع استفاده کرد، افزود: مبنای حکومت اسلامی رسیدن به قدرت به هر قیمت نیست. شاخصه مسؤل حکومت دینی و تشیع احیای ارزشهای دینی و اشاعه فرهنگ دینی است.

حجت‌الاسلام مهرابی با تاکید بر لزوم توجه به مسئله عفاف و حجاب تصریح کرد :زمانی در جامعه اسلامی نشاط حاکم می‌شود که در جامعه احیای ارزشهای اسلامی باشد و دستگیری از مستمندان از وظایف و افتخارات دولتمردان باشد.

کارگاه آموزش رسانه شیعه با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی فارس، موسسه آموزشی تخصصی صبح فاطر، ناحیه بسیج بقیه‌الله شیراز، بسیج مداحان و آستان مقدس شاهچراغ در آرامگاه نور برگزار شد.

برچسب ها: