گروه: مجله
تاریخ: ۱۹:۰۹ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
برگزاری قسمت جنبی دوازدهمین جشنواره «دوربین. نت» در شیراز

مسوول برپایی دوازدهمین جشنواره «دوربیننت» در عنوان کرد و گو با خبرنگار راهنمای سفر من با اعلام این مطلب عنوان کرد: این قسمت گشت شهری عکاسی از اماکن و نقاط تاریخی شهرستان ها من جمله شیراز، نمایش تصویر های برتر جشنواره، جلساتی مهارتی عکاسی، عرضه تصویر (توضیح مجموعه تصویر ها از طریق عکاسان)، پخش فیلم […]

مسوول برپایی دوازدهمین جشنواره «دوربیننت» در عنوان کرد و گو با خبرنگار راهنمای سفر من با اعلام این مطلب عنوان کرد: این قسمت گشت شهری عکاسی از اماکن و نقاط تاریخی شهرستان ها من جمله شیراز، نمایش تصویر های برتر جشنواره، جلساتی مهارتی عکاسی، عرضه تصویر (توضیح مجموعه تصویر ها از طریق عکاسان)، پخش فیلم های برتر جشنواره دوازدهم، جلساتی تعلیمی عکاسی برای عکاسان شهرستان را دربردارنده می گردد.

وی یادآوری کرد: جشنواره دوازدهم از طریق آژانس تصویر خبری دوربین.

مسئول برپایی دوازدهمین جشنواره دوربین. نت در ادامه به برنامه های جنبی این رخداد عکاسانه در شیراز هم اشاره و اعلام نمود: سه شنبه ۲۸ آذرماه جاری برنامه ها با گشت شهری از ساعت ۱۰ تا ۱۳ در بازار و بافت تاریخی شیراز شروع می گردد و در ادامه تصویر های برتر جشنواره دوازدهم در ساعت ۱۶ به نمایش در می آید.

رافتی اضافه کرد: از ساعت ۱۶.۳۰ ۳۰ این در حالیست که ادامه برنامه های قسمت جنبی جشنواره دوربین. نت میزبان دو نفر از عکاسان خبری و مستند اجتماعی شیراز هست.

۳۰ ۳۰

با این وجود، مسئول انجمن فیلم، تصویر و پویانمایی استان فارس در عنوان کرد و گو با خبرنگار راهنمای سفر من با این حال، مسئول انجمن فیلم، تصویر و پویانمایی استان فارس در عنوان کرد و گو با خبرنگار راهنمای سفر من از تعلق سالنی به این برنامه اطلاع داد و عنوان کرد: با توجه به فشردگی برنامه ها، سالن مدرس بخشی زاده ساختمان شماره ۲ فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس به این رخداد تعلق یافت.

این درحالیست که فروغ عدالت پور با توجه به تعلق نگارخانه باغ ملی برای فعالیت های عکاسی اعلام نمود: فضای این نگارخانه مناسب برپایی چنین طرحی نیست، از این رو با توجه به مجهز بودن سالن مدرس بخشی زاده به ابزارها نمایش فیلم و تصویر در فضایی فرهنگی و هنری مناسب دیده گردید قسمت جنبی دوازدهمین جشنواره دوربین. نت در این مکان برگزار گردد.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، دوازدهمین جشنواره تصویر خبری، مطبوعاتی دوربین. نت که دربردارنده قسمت های مسابقه تصویر برترسال، فیلم مستند و داستانی، نشست جدید های عکاسی و اپلیکیشن، سخنرانی الهام قسمت، جلساتی تعلیمی عکاسی و تورهای عکاسی با مباحث متفاوت بود، از ۳ تا ۱۰ آذرماه ٩۶ به میزبانی خانه هنرمندان ایران برگزار گردید.