تاریخ: ۱۹:۲۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
برگزاری دومین کنفرانس ملی یافته‌های پژوهشی در عمران، معماری و شهرسازی در گرگان

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس گرگان، مازیار احمدی گلسفیدی ظهر امروز در نشست خبری که در دانشگاه آزاد اسلامی گرگان برگزار شد، گفت: ۱۵۰ مقاله به دبیرخانه دومین کنفرانس ملی یافته‌های پژوهشی در عمران، معماری و شهرسازی ارسال شده است که بعد از داوری تعداد ۱۰۰ مقاله پذیرفته شد. وی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس گرگان، مازیار احمدی گلسفیدی ظهر امروز در نشست خبری که در دانشگاه آزاد اسلامی گرگان برگزار شد، گفت: ۱۵۰ مقاله به دبیرخانه دومین کنفرانس ملی یافته‌های پژوهشی در عمران، معماری و شهرسازی ارسال شده است که بعد از داوری تعداد ۱۰۰ مقاله پذیرفته شد.

وی با اشاره به اینکه کنفرانس ملی یافته‌های پژوهشی در دو بخش برگزار می‌شود، تصریح کرد: اکثر مقالات به صورت پوستر و تعدادی به شکل سخنرانی ارائه خواهد شد.

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان افزود: سخنران محوری این کنفرانس ملی، تدین رئیس انجمن بتن ایران و پرفسور «زارع» استاد پژوهشگاه زلزله ایران خواهند بود.

احمدی گلسفیدی گفت: دبیرخانه دائمی کنفرانس عمران در دانشگاه آزاد اسلامی گرگان راه‌اندازی خواهد شد که سال بعد در سطح ملی و در سال‌های آینده به صورت بین المللی برگزار می‌شود.

 

برگزاری همایش استانی پزشکی با محوریت «بارداری ایمنی» در گرگان

وی همچنین از برگزاری همایش استانی پزشکی با محوریت «بارداری ایمنی» خبر داد و افزود: تاکنون ۱۰۰ مقاله دریافت شده است مجوزهای لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اخذ شده است.

این مطلبو از دست ندید!  نکات مهمی که باید پیش از عزیمت تابستانی بدانید

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان با بیان اینکه مسابقات سازه‌های ماکارونی در روزهای ۱۷ لغایت ۱۹ اسفند برگزار می شود، ابراز کرد: حدود ۱۰۰ تیم از سراسر کشور برای شرکت در این مسابقات اعلام آمادگی کردند، که اجرای این مسابقات نیز شامل دستورالعمل خاص و ویژه است.

احمدی گلسفیدی با اشاره به اینکه مسابقات در دو سطح دانشجویی و دانش آموزی برگزار می‌شود، افزود: سازه‌های ماکارونی در زمینه‌های گرایش سنگین و راندمانی خواهد بود.

وی گفت: جوایز خوبی برای این مسابقات در نظر گرفته شده و نفر اول ۳ میلیون تومان، نفر دوم ۲ میلیون تومان و نفر سوم یک میلیون تومان و در هر گرایش تا سقف ۶ میلیون تومان به صورت نقدی پرداخت می‌شود.