تاریخ: ۲۰:۳۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
برگزاری جشنواره قیام ایمان در آذربایجان غربی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه، امین رستم‌زاده بعد از ظهر امروز در آخرین جلسه هماهنگی برنامه‌های ستاد بزرگداشت دهه فجر در ارومیه، اظهار داشت: جشنواره قیام ایمان در بین دانشگاه‌های استان به مناسبت پیروزی رسیدن انقلاب برگزار می‌شود که امیدوار هستیم مورد استقبال قرار گیرد. وی کمیته دانشجویی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه، امین رستم‌زاده بعد از ظهر امروز در آخرین جلسه هماهنگی برنامه‌های ستاد بزرگداشت دهه فجر در ارومیه، اظهار داشت: جشنواره قیام ایمان در بین دانشگاه‌های استان به مناسبت پیروزی رسیدن انقلاب برگزار می‌شود که امیدوار هستیم مورد استقبال قرار گیرد.

وی کمیته دانشجویی ستاد بزرگداشت دهه فجر آذربایجان غربی را متشکل از ۱۲ دانشگاه و نهاد استان عنوان کرد و ادامه داد:  تاکنون جلسات متعددی به صورت متمرکز با حضور اساتید و دانشجویان برگزار شده است.

این مدرس دانشگاه چاپ ویژه‌نامه دانشجویی، تریبون آزاد، اکران فیلم‌سینمایی سیانور، کرسی آزاداندیشی، جشنواره دهه فجر از دید عکاسان را سایر برنامه‌ها عنوان کرد و گفت: جشنواره طراحی  و دوخت لباس نیز در این ایام برگزار می‌شود.

رستم‌زاده، برگزاری انواع برنامه در قالب‌های متنوع، برگزاری نمایشگاه‌ عکس، نشست هم‌اندیشی، مسابقات ورزشی، فرهنگی هنری، میزگرد، کرسی آزاداندیشی و عطرافشانی گلزار شهداء را مورد اشاره قرار داد.

این مطلبو از دست ندید!  کمونیست چه غلطی توان دارد بکند؟

این مدرس دانشگاه برگزاری همایش مشترک اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه‌های استان، جشنواره دانشجویی قیام ایمان در بخش‌های مختلف، میزگرد تاثیر نهضت امام خمینی در تحولات بین‌المللی عصر حاضر را مورد اشاره قرار داد.

رئیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی برگزاری نشست «جنبش دانشجویی، سردمدار استمرار و پایایی انقلاب»، میزگرد بررسی ابعاد فرامنطقه‌‌ای و بین‌المللی انقلاب،  میزگرد تبیین ریشه‌‍‌های استکبارستیزی در فرهنگ و تاریخ ایران اسلامی را دیگر برنامه‌ها برشمرد.

وی به برپایی نمایشگاه عکس، نمایشگاه تحلیلی ۲۲ بهمن در ۳۸ سال گذشته، برگزاری اردوهای زیارتی، برنامه‌هایی با هدف معرفت‌افزایی در خوابگاه‌ها و اجرای نمایش‌ انقلابی را برنامه‌های دیگر ویژه دهه فجر ذکر کرد.

این مسئول با بیان اینکه بیش از ۳۰۰ عنوان برنامه در ایام الله دهه فجر در دانشگاه‌های سراسر استان برگزار می‌شود، اظهار داشت: از این تعداد ۱۵۰ عنوان برنامه در دانشگاه‌های ارومیه برگزار می‌شود.