گروه: زنان
تاریخ: ۹:۵۷ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، به همت دارالقرآن الکریم استان مرکزی ۴ دوره تربیت متخصص تعلیم قرآن کریم در استان برگزار می‌شود. لیلا رمضانی، کارشناس تعلیم امور قرآنی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، در این مورد گفت: هدف از برپایی دوره‌های تربیت متخصص تعلیم قرآن، روشمند […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، به همت دارالقرآن الکریم استان مرکزی ۴ دوره تربیت متخصص تعلیم قرآن کریم در استان برگزار می‌شود.
لیلا رمضانی، کارشناس تعلیم امور قرآنی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، در این مورد گفت: هدف از برپایی دوره‌های تربیت متخصص تعلیم قرآن، روشمند و هماهنگ کردن تعلیم روخوانی و روان خوانی در استان هست.
رمضانی گفت: در این دوره‌ها، تکمیل حلقه‌های آموزشی در زمینه زمینه سازی و اجرای نظام جامع و هماهنگ آموزشی لحاظ شده هست، با برپایی این دوره، دانش آموختگان ضمن تعمیق رابطه خود با قرآن کریم، فنون و روش‌های نوین، علمی و روش آشناسازی کودکان با قرآن را فرا می‌گیرند.
وی گفت: ۳۵ نفر از زنان در دوره آشنایی و انس کودکان با قرآن در خانه قرآنی امام هادی(ع) اراک، ۱۹نفر از زنان در دوره روخوانی و روانخوانی در مؤسسه طه شهرستان ساوه، ۱۴نفر از زنان در دوره تجوید در خانه قرآنی نور الهدی شهرستان آشتیان، ۲۶نفر در دوره رو خوانی و روانخوانی در مؤسسه کوثر شهرستان خمین، در دوره تربیت متخصص تعلیم قرآن کریم حضور فعال دارند.