تاریخ: ۱۴:۵۳ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۰

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، محمد دره‌وزمی اظهار داشت: این نمایشگاه‌ها از امروز تا ۱۰ مهر ماه سال جاری به اختیار کمیته راهبردی نمایشگاه‌های عرضه مستقیم در شهرستان‌های استان برگزار می‌شود.او افزود: برنج، شکر، روغن، گوشت قرمز منجمد و گوشت مرغ منجمد با […]

برپایی نمایشگاه‌های پاییزه ویژه مدارس در کردستانبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، محمد دره‌وزمی اظهار داشت: این نمایشگاه‌ها از امروز تا ۱۰ مهر ماه سال جاری به اختیار کمیته راهبردی نمایشگاه‌های عرضه مستقیم در شهرستان‌های استان برگزار می‌شود.
او افزود: برنج، شکر، روغن، گوشت قرمز منجمد و گوشت مرغ منجمد با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار و همچنین کالا‌های اساسی کیف و کفش، پوشاک، مواد خوراکی، دفترچه دانش آموزی، نوشت افزار و … از جمله کالا‌هایی هستند که در این نمایشگاه عرضه می‌شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان اجرای سیاست‌های ستاد تنظیم بازار و کاهش قیمت‌ها و کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه را از اهداف برگزاری این نمایشگاه‌ها عنوان کرد.
دره وزمی یادآور شد: در این نمایشگاه‌ها کالا‌های اساسی و کالا‌های مرتبط با ایام بازگشایی مدارس با ۱۵ درصد زیر قیمت بازار عرضه می‌شود.
نمایشگاه یاد شده از امروز به مدت ۱۰ روز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی کردستان دایر است.

این مطلبو از دست ندید!  دانشگاه پیام‌نور دارای نظام آموزشی باز است / هوشمندسازی برنامه امتحانی در دستور کار پیام‌نوری‌ها