گروه: بلیط
تاریخ: ۱۱:۱۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
برنامه نمایش های جدید مجموعه تئاتر شهر اعلام گردید

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  حوزه تئاتر  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ارتباطات عمومی مجموعه تئاتر شهر، برنامه جدید تالار‌های نمایشی مجموعه تئاتر شهر در حالی اعلام گردید که علاوه بر اجرای نمایش «شاه لیر» در تالار کلیدی، چهار اثر نمایشی جدید از هفته جاری در تالار‌های چهارسو، قشقایی […]

برنامه نمایش‌های جدید مجموعه تئاتر شهر اعلام شدبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از  حوزه تئاتر  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ارتباطات عمومی مجموعه تئاتر شهر، برنامه جدید تالار‌های نمایشی مجموعه تئاتر شهر در حالی اعلام گردید که علاوه بر اجرای نمایش «شاه لیر» در تالار کلیدی، چهار اثر نمایشی جدید از هفته جاری در تالار‌های چهارسو، قشقایی و سایه به صحنه خواهند رفت.

در تالار کلیدی نمایش «شاه لیر» نوشته ویلیام شکسپیر و کارگردانی مسعود دلخواه روزانه ساعت ۱۸ به مدت زمان ۲۰۰ دقیقه و نرخ بلیت ۴۰ تا ۷۰هزار تومان روی صحنه می‌رود.

در تالار چهارسو نمایش «فاندو و لیز» نوشته فرناندو آرابال به کارگردانی هوشمند هنرکار و بازی پرستو کرمی، میثم یوسفی، مهناز غمخوار، علی طاهری، سیاوش خادم حسینی و هوشمند هنرکار از روز جمعه ۱۶ آذر ساعت ۱۸ با مدت زمان ۶۰ دقیقه و نرخ بلیت ۲۰ هزار تومان اجرای خود را شروع می‌کند.

««پرومته/ طاعون» عنوان نمایش جدید دیگری به کارگردانی شهاب آگاهی هست که از روز یکشنبه ۱۸ آذر ساعت ۲۰ با نرخ بلیت ۳۰ هزار تومان اجرای خود را در تالار چهارسو شروع می‌کند. در این نمایش سارا اکبری، طاهره هزاوه، محمد مجد طاهری و نیلوفر ندایی به عنوان بازیگر حاضر هستند.

این مطلبو از دست ندید!  جولان چارتری‌ها در بازار سیاه بلیت هواپیما

نمایش «خرده نان» به نویسندگی و کارگردان کورش سلیمانی و بازی رضا بهبودی و آناهیتا اقبال نژاد نیز از روز جمعه ۱۶ آذر، ساعت ۱۹ با مدت زمان ۶۰ دقیقه و نرخ بلیت ۳۰ هزار تومان اجرای خود را در تالار سایه شروع می‌کند.

««مردی به اسم دایک» هم عنوان نمایش تازه ای به نویسندگی هال ورثی‌هال و روبرت میدل‌مس و کارگردانی مهدی میامی هست که از روز پنجشنبه ۱۵ آذر ماه ساعت ۱۹:۳۰ با مدت زمان ۷۰ دقیقه و نرخ بلیت ۳۰ هزار تومان در تالار قشقایی به صحنه رفت. در این نمایش کریم اکبری مبارکه، حمیدرضا نعیمی، سودابه جعفرزاد، طیبه میامی و شهرام پوراسد به عنوان بازیگر حاضر هستند.