تاریخ: ۱۶:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
برنامه دومین دوره مسابقات فوتبال جام سردار شهید شمسی‌پور مشخص شد

حمدالله چاروسایی در گفتگو با خبرنگار راهنمای سفر من با اشاره به برگزاری دومین دوره مسابقات فوتبال جام سردار شهید علیرضا شمسی‌پور اظهار داشت: نشست هم‌اندیشی و قرعه‌کشی دومین دوره مسابقات فوتبال جام سردار شهید شمسی‌پور با حضور سرپرستان تیم‌های شرکت‌کننده در دفتر معاون توسعه ورزشی اداره کل برگزار و تیم‌های حاضر حریفان خود را […]

حمدالله چاروسایی در گفتگو با خبرنگار راهنمای سفر من با اشاره به برگزاری دومین دوره مسابقات فوتبال جام سردار شهید علیرضا شمسی‌پور اظهار داشت: نشست هم‌اندیشی و قرعه‌کشی دومین دوره مسابقات فوتبال جام سردار شهید شمسی‌پور با حضور سرپرستان تیم‌های شرکت‌کننده در دفتر معاون توسعه ورزشی اداره کل برگزار و تیم‌های حاضر حریفان خود را شناختند.

وی افزود: این رقابت‌ها با حضور ۶ تیم در دو گروه سه تیمی برگزار خواهد شد که درنهایت تیم‌های اول و دوم هر گروه به مرحله نیمه‌نهایی راه خواهند یافت.

سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان استان‌همدان با اشاره به گروه‌بندی این مسابقات گفت: بر اساس قرعه‌کشی در گروه «الف» این رقابت‌ها پیشکسوتان شدیدی، آموزش پرورش و یاران شهید شمسی‌پور به مصاف هم می‌روند.

چاروسایی خاطرنشان کرد: در گروه دوم این رقابت‌ها پیشکسوتان الوند، رسانه ورزش و اداره کل ورزش و جوانان با هم رقابت می‌کنند.

وی با اشاره برگزاری همایش پیاده‌روی بانوان به مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر بیان کرد: به همت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با همکاری هیئت ورزش‌های همگانی استان‌همدان، همایش پیاده‌روی بانوان گرامیداشت هفته کار و کارگر برگزار شد.

سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان استان‌همدان عنوان کرد: ۳۰۰ بانوی همدانی که در این همایش شرکت کرده بودند مسیر میدان قائم (عج) شهر همدان به سمت باشگاه فرهنگی ورزشی کارگران را پیاده‌روی کردند.

برچسب ها: ,