گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۳:۱۴ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۸
برنامه بازی های بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ مشخص شد

محمد نجفی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه کرد: برنامه رقابت های بین المللی پرشین کاپ از سوی سازمان جهانی فوتبال ساحلی اعلام گردیده که طبق برنامه اعلام گردیده با حضور چهار تیم و به مدت سه روز برگزار می گردد.وی گفته بود: دومین دوره مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ […]

محمد نجفی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه کرد: برنامه رقابت های بین المللی پرشین کاپ از سوی سازمان جهانی فوتبال ساحلی اعلام گردیده که طبق برنامه اعلام گردیده با حضور چهار تیم و به مدت سه روز برگزار می گردد.
وی گفته بود: دومین دوره مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ بوشهر با حضور تیم های ملی ایران، اسپانیا، اوکراین و آذربایجان از هفتم تا نهم بهمن ماه سال جاری برگزار می گردد.
نجفی دنبال کرد: استان بوشهر و باشگاه پارس جنوبی بوشهر در زمین فوتبال ساحلی دهکده گردشگری این بازی ها را میزبانی می کنند.

نجفی گفت: در بازی های روز دوم نیز اسپانیا و آذربایجان از ساعت ۱۶:۰۰ و ایران و اوکراین از ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف هم می روند.
وی اضافه کرد: در روز دوشنبه نهم بهمن بعنوان روز انتهایی بازی ها نیز اوکراین و آذربایجان از ساعت ۱۶:۰۰ و ایران و اسپانیا از ساعت ۱۷:۳۰ رو در روی یکدیگر قرار می گیرند.
اولین دوره بازی های بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ بوشهر سال گذشته با حضور تیم های ایران، ایتالیا، اوکراین و لهستان برگزار گردید که با قهرمانی تیم ملی ایران همراه شد.
۷۲۱۲/ ۶۰۴۵**خبرنگار: عبدالصمد شهریاری**انتشار دهنده:اکبر اقبال مجرد