تاریخ: ۲۱:۳۴ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
برنامه آموزشی دانش آموزان در مهران طی اربعین دنبال شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، قاسم سلیمانی دشتکی عصر شنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان اظهار داشت: پارسال به دلیل حجم بسیار زیاد تردد حدود دو هفته مدارس مهران تعطیل شدند که امسال باید تلاش کنیم توقفی در فعالیت های مدارس این شهرستان ایجاد نشود. وی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، قاسم سلیمانی دشتکی عصر شنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان اظهار داشت: پارسال به دلیل حجم بسیار زیاد تردد حدود دو هفته مدارس مهران تعطیل شدند که امسال باید تلاش کنیم توقفی در فعالیت های مدارس این شهرستان ایجاد نشود.

وی ادامه داد: باید به گونه برنامه ریزی کنیم که در کنار خدمات رسانی به زائران حسینی مشکل در وضعیت تحصیلی دانش آموزان بوجود نیاید.

استاندار ایلام در ادامه خواستار همت و تلاش بیشتر مجموعه آموزش و پرورش استان برای تکمیل مجموعه تفریحی خوران شهرستان ایوان شد.

سلیمانی گفت: ۱۰۰ میلیون تومان برای تجهیز این مکان تفریحی در نظر گرفته شده که باید بطور کامل تخصیص یابد.

وی در ادامه به فصل اعزام دانش آموزان به اردوهای راهیان نور و تاثیرگذاری این اردوها در بالا بردن روحیه ارزشی و معنوی دانش آموزان اشاره کرد و گفت: خانواده هایی که دارای تمکن مالی هستند می توانند در تامین نیازهای مالی این اردها مشارکت داشته باشند.

این مطلبو از دست ندید!  نمایی از طبیعت هزار رنگ در روستای دوزین + عکس ها