تاریخ: ۱۶:۳۷ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
برقراری ۱۰۸ هزار تماس با سامانه ۱۱۵ اصفهان/ انجام ۲۵ احیای موفق توسط تکنسین‌های اورژانس

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان صاحب‌نیوز، گفت: فروردین‌ماه سال جاری، ۱۰۸ هزار و ۱۵۹ تماس با اتاق فرمان ۱۱۵ برقرار و از این تعداد ۱۶ هزار و ۵۴۵ مورد منجر به مأموریت شد. دکتر غفور راستین بابیان […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان صاحب‌نیوز، گفت: فروردین‌ماه سال جاری، ۱۰۸ هزار و ۱۵۹ تماس با اتاق فرمان ۱۱۵ برقرار و از این تعداد ۱۶ هزار و ۵۴۵ مورد منجر به مأموریت شد.

دکتر غفور راستین بابیان اینکه از مجموع مأموریت‌های انجام‌شده در این مدت ۱۴ هزار و ۴۱۱ مورد شهری و ۲ هزار و ۱۳۴ مورد جاده‌ای بود، گفت: در کل ۱۱ هزار و ۸۹۶ مأموریت برای امدادرسانی به بیماران و مصدومان حوادثِ غیر تصادفی و چهار هزار و ۶۰۱ مأموریت امدادرسانی به حوادث تصادفی انجام‌شده است.

وی خاطرنشان کرد: تکنسین‌های اورژانس پیش بیمارستانی اصفهان در نخستین ماه از سال جاری ۱۲ هزار و ۱۹۹ بیمار و مصدوم را پس از انجام خدمات درمانی اولیه، توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل کردند و ۳ هزار و ۱۱۳ نفر را به‌صورت سرپایی در محل حادثه درمان کردند.

این مطلبو از دست ندید!  عکس ها منحصر به فرد پلنگ ایرانی در سمنان ثبت گردید

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان بابیان اینکه در این مدت، بالگرد امدادی اورژانس ۱۱۵ اصفهان برای انجام دو مأموریت، به پرواز درآمد، ادامه داد: تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی اصفهان در فروردین امسال ۲۵ مورد احیای موفق و دو مورد کمک به زایمان مادر باردار را در کارنامه خود به ثبت رساندند.

دکتر راستین گفت: در این مدت، بیشترین موارد مأموریت‌های غیر تصادفی به ترتیب با یک هزار و ۸۷۸ مورد مربوط به مشکلات قلبی، ۷۶۲ تنفسی، ۷۵۶ حادثه ناشی از سقوط، ۳۹۸ مورد مشکل زنان و زایمان، ۴۹ مسمومیت با منوکسیدکربن و ۱۶ مورد غرق‌شدگی بوده است.

برچسب ها: