برایان اِنو: دونالد ترامپ فاجعه ای تمام و کمال است

0
اشتراک

برایان اِنو: دونالد ترامپ فاجعه ای تمام و کمال است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانابه نقل از نگارانه؛برایان اِنو اصرار می ورزد که: «دونالد ترامپ، فاجعه ای تمام و کمال است.» موسیقی دان، تهیه کننده، متفکر و فرهیخته ی نامور، برایان اِنو، به فیسبوک سری زده است تا هر گونه تصور درباره ی این که او از رییس جمهوری دونالد ترامپ خوشحال است، از بین برود. دلیل این امر، هم چنین، مصاحبه ی وی با سیمون هیتستون، برای گاردین است که در روز دوشنبه منتشر شد.

وی در آن مصاحبه اظهار کرد: « من در رابطه با ترامپ و برکسیت (خروج انگلستان از اتحادیه اروپا) اظهار خوشنودی می کنم. چون باعث می شود تا ما حرکتی انجام دهیم و به این حرکت نیاز داشتیم. چون ما قصد نداریم تا چیزی را تغییر دهیم. فقط شرایطی را در نظر بگیرید که هیلاری کلینتون پیروز می شد. در آن صورت، وضعیت تجارت همان می شد که بود، ترکیبی که او به ارث برده است و این تمام داستان خاندان کلینتون است. و من فکر نمی کنم، این همان آینده ای است که می خواهم. در این صورت، همه چیز به آرامی متوقف می شود. در حالی که اکنون، با وجود ترامپ، امید است تا اتفاقی خاص بیافتد تا ما هم تجدید نظر کنیم. »

اِنو در یکی از پست هایش در فیسبوک، با این تیتر از مصاحبه ی گاردین، مقابله کرد: « ما چهل سال است که در حال افول هستیم. ترامپ امیدی برای تجدید نظر است. » او در این مخالفت، اظهار می کند که: « من از این کلمات به این شکل استفاده نکردم که با خواندن متن مصاحبه، همه چیز مشخص است. آن ها (به خصوص برخی از وب سایت های آمریکایی) قصد دارند تا نشان دهند که من از ترامپ حمایت می کنم. کسی که با دیدگاه های من به خوبی آشناست، می داند که این صحیح نیست.»

« من باید مسئله ای را روشن کنم: بنده فکر می کنم دونالد ترامپ فاجعه ای تمام و کمال است. برکسیت نیز فاجعه ای کامل به شمار می رود. حتی چیزی که من فکر می کنم، هم چنین، یک فاجعه است. فاجعه ای چه بسا بزرگ تر و این به همین دلیل است که ما در ایالات متحده، بریتانیای کبیر و بیش از پیش، دیگر نقاط جهان، در سامانه هایی سیاسی زندگی می کنیم که نتایج نامعقولی را مانند این منعکس می کنند. »

اِنو هم چنان امیدوار است که ترامپ خود را طوری نشان دهد که در واقع هست. عموم مردم، به طرز شدید و آشکاری، ترامپ و هر چیزی که برایش می ایستد را رد خواهند کرد. مواردی از قبیل: سیاست های افتضاح، وطن پرستی، غرور، بی تجربگی، دروغ ها، تعصبات و کوتاه نظری او. با رد صلاحیت ترامپ، ما هم شروع خواهیم کرد به پایین کشیدن تمام سامانه ی بد سیاسی- رسانه ای که او را با عشق به بار آورده اند.

مترجم: مرتضی ناطقی

منبع: گاردین / ۲۷ ژانویه

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.