برانکو: تمرین پنالتی نکنید، برای ما نمی‌گیرند

0
اشتراک

برانکو: تمرین پنالتی نکنید، برای ما نمی‌گیرند

پرسپولیس در چند بازی اخیر از اشتباهات داوری متضرر شده و به گفته کارشناسان داوری، در دو بازی گذشته داوران سه پنالتی برای سرخپوشان نگرفتند. به نوشته روزنامه خبرورزشی برانکو در تمرین سرخپوشان خطاب به بازیکنان، به کمیته داوران طعنه زده است. وقتی بازیکنان پرسپولیس می خواستند پنالتی تمرین کنند به آنها به شوخی گفته پنالتی تمرین نکنید، وقتی برای ما پنالتی نمی گیرند تمرین کردن پنالتی فایده ای ندارد.

البته برانکو تنها کسی نیست که از اشتباهات داوری ناراحت است. در چند هفته گذشته مربیان زیادی نسبت به وضعیت داوری ها اعتراض کرده اند که هفته گذشته خداداد عزیزی هم جزو این مربیان بود. 

سرمربی سیاه جامگان پس از بازی تیمش مقابل سایپا اعتراضات شدیدی به نحوه داوری کرد و گفت: الان سه امتیاز یا یک امتیاز ما را بر می گرداند؟ اگر یک نابینا هم باشد می داند که با دست توپ را زدن هند است. آقای زرگر در بازی با ماشین سازی هم یک بازیکن ما را اخراج کرد و پنالتی ما را نگرفت و یک نفر از آنها را اخراج نکرد. هیچ اتفاقی هم نیافتد. من چیزی بگویم مرا محروم می کنند آن هم از مدل بدون اعتراض. ما تیم خود را درست کرده ایم، آقای اصفهانیان شما داوری خود را درست کنید. زرگر چهار اشتباه در دوبازی ما داشته است. آقای زرگر دنبال چه چیزی در این اشتباهات هستید؟ هیچ حرفی ندارم بزنم.
همین روز گذشته هم مجید جلالی سرمربی پیکان پس از بازی تیمش مقابل استقلال، گفت که داور برایش یک پنالتی نگرفته است. حالا اعتراضات داوری شدت گرفته و این اعتراضات به ویژه در میان تیم هایی که احتمال سقوط آن ها وجود دارد یا شانس قهرمانی دارند، بیشتر دیده می شود.
پرسپولیس هم به عنوان صدرنشین لیگ برتر، نسبت به داوری ها معترض است و برانکو، سرمربی این تیم از هر فرصتی برای کنایه زدن به کمیته داوران استفاده می کند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.