گروه: ورزش
تاریخ: ۱۹:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۶
برانکو: تبانی ما با مشهدی‌ها؟ نکند انتظار داشتند ریسک کنیم تا بازیکنان‌مان مصدوم شوند!

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری میزان، برانکو ایوانکوویچ در پی اتمام تمرین امروز (شنبه) شاگردانش در خصوص دیدار دوشنبه شب سرخپوشان با الوحده امارات در هفته ششم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی بسیار سختی است. الوحده بازیکنان خیلی خوبی دارد، از جمله اسماعیل مطر که علی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری میزان، برانکو ایوانکوویچ در پی اتمام تمرین امروز (شنبه) شاگردانش در خصوص دیدار دوشنبه شب سرخپوشان با الوحده امارات در هفته ششم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی بسیار سختی است. الوحده بازیکنان خیلی خوبی دارد، از جمله اسماعیل مطر که علی کریمی اماراتی‌هاست.
وی صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: خوشبختانه شرایط همه بازیکنان ما خوب است و فقط سامان نریمان‌جهان کمی درد دارد، اما اتفاق خوب بازگشت محمد انصاری به تمرینات بود که البته او هم ۱۵ روز از تمرینات سخت به دور بوده است.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به شرایط بلیت‌فروشی اظهار داشت: انتظار ما از هواداران چیزی غیر از آنها نیست. من اطمینان دارم که ورزشگاه در روز مسابقه پر خواهد شد. هواداران در تمام طول فصل همراه ما آمدند و در شادی‌ها و غم‌ها شریک ما بودند. ان‌شاءالله با همین اتحاد و همدلی بتوانیم یک نتیجه خوب مقابل الوحده کسب کنیم.  
برانکو در واکنش به اظهارات برخی مدیران باشگاه‌ها مبنی بر اینکه او و تیمش در مشهد بازی جوانمردانه را رعایت نکردند، تصریح کرد: من نمی‌فهمم منظورشان از این صحبت‌ها چیست! نکند انتظار داشتند ما یک ریسک بزرگ کرده و بازیکنان اصلی خود را که واقعاً خسته بودند در مشهد به میدان می‌فرستادیم تا مصدوم شوند؟! فاصله بین دو بازی ما فقط سه روز بود و طبیعی است که من بخواهم به چند بازیکن اصلی تیمم استراحت بدهم. ملی‌پوشان ما که تعدادشان بین شش تا هشت نفر است، مدت‌هاست حتی یک روز هم استراحت نداشته‌اند.

وی تصریح کرد: هواداران حتی در ایام نوروز هم در اردوی تیم ملی بوده‌اند. مسلماً تیم‌های بزرگ در مواقع این‌چنینی به بازیکنان اصلی خود استراحت می‌دهند. ضمن اینکه ما با بازیکنان ذخیره خود هم در مشهد بهتر از حریف خود بودیم و روی یک اتفاق دروازه ما باز شد. آنها موفق شدند گل بزنند و بازی را ببرند و اگر کسی با این قضیه مشکل دارد به خودش مربوط است! سؤال من از منتقدان این است آیا اگر خودشان هم جای پرسپولیس بودند همین کار را نمی‌کردند؟! من یک ماه پیش به شما خبرنگاران گفتم در بازی آخر از نفرات ذخیره تیمم استفاده خواهم کرد.

این مطلبو از دست ندید!  اولین اخراجی استقلال در لیگ نوزدهم مشخص شد

سرمربی سرخپوشان در واکنش به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر این که فکر می‌کند دلیل دعوت نشدن رضا کرملاچعپ و حامد آقایی به تیم فوتبال جوانان ایران چیست؟، اظهار داشت: در این مورد باید از سرمربی تیم جوانان بپرسید.

برانکو همچنین در مورد حضور وحید امیری و محمدانصاری در بین نفرات ذخیره در تمرین امروز سرخپوشان، گفت: در بازی دست‌گرمی من هر دو بازیکن را یک نیمه در تیم اصلی گذاشتم و یک نیمه هم نفرات ذخیره، تا شرایط آنها را بسنجم. خوشبختانه هر دو بازیکنان همانطور که گفتم مصدومیت‌شان برطرف شده و نیاز به تمرین بیشترین دارند. اما این که آنها در ترکیب اصلی باشند یا نه در روز آخر تصمیم می‌گیریم.

او در رابطه با احساسی بودن بازیکنان تیمش و این که آیا آنها این احساسی بودن در بازی با الوحده به ضررشان تمام نخواهد شد، اظهار داشت: مسلماً احساسی بودن بازیکنان ما یک نکته مثبت است در بازی الهلال همین احساس خوب آنها بود که باعث شد یک بازی با کیفیت و برتر نسبت به حریف ارائه دهند، آنها در این بازی با احساس خوب خود بازی تهاجمی و در کنار آن اصول پرسینگ را خیلی خوب اجرا کردند و برتری‌شان را نسبت به الهلال نشان دادند اما فقط یک گل کم داشتیم تا بازی را ببریم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به پرسش خبرنگار دیگری در مورد احتمال تبانی الهلال و الریان در بازی آخر گفت: من اصلاً به این موضوع فکر نمی‌کنم و هیچ وقت ذهن خود را درگیر اینجور مسائل نخواهم کرد. من یک مربی‌ام و اعتقاد دارم هیچ ورزشکاری اهل تبانی نیست. من خوابش را هم نمی‌بینم که این اتفاق رخ دهد. الهلال طبیعتاً دوست دارد در بازی مقابل الریان برنده باشد، تا به عنوان تیم اول صعود کند. آنها اگر تیم دوم گروه شوند بازی سختی را مقابل لخویا خواهند داشت.

ادامه دارد …

برچسب ها: , ,