گروه: ورزش
تاریخ: ۲۱:۰۷ :: ۱۳۹۶/۱۱/۰۱
برابری خیبر خرم آباد و بعثت کرمانشاه در شهرآورد غرب کشور

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا از لرستان،در این دیدار شاگردان مهرداد خادمی مربی جوان و با آتیه خیبر که در هفته های گذشته با توجه به جدایی بازیکنان تاثیر گذار و نبود حمایت کننده مالی در تنگنا قرار گرفته بودندو برای ماندن درکورس صعود به مصاف همسایه خود بعثت کرمانشاه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا از لرستان،در این دیدار شاگردان مهرداد خادمی مربی جوان و با آتیه خیبر که در هفته های گذشته با توجه به جدایی بازیکنان تاثیر گذار و نبود حمایت کننده مالی در تنگنا قرار گرفته بودندو برای ماندن درکورس صعود به مصاف همسایه خود بعثت کرمانشاه رفتند . 

 در نیمه اول تیم بعثت روی اشتباه مدافعین خیبر ودر دقیقه ۲۴توسط میلاد نجمی به گل رسید وبازی در این نیمه با توجه به جدال ساق ها در بازیکنان دو تیم زیادتر فیزیکی دنبال گردید .

اما در نیمه دوم خیبر برای جبران مافات وزدن گل پای به میدان گذاشت و مکررا در دقیقه های ۵۰،۶۶،۷۷و ۹۰توسط محمدبیرانوند ،اسماعیل رشنو ،امیر حسین محمدی و فرزاد بهاری می توانست به گل برسد که دروازبان چالاک و خوش استیل کرمانشاهی میلاد قمری مانع بزرگی برای گلزنی بازیکنان خیبر بود.

 

 قضاوت بازی بر عهده میثم پورکریمی ،مهدی سیفی و علی رعیت با نظارت عبود سنگاشکن بود.

خیبر که هر ۴ بازی گذشته خود را با شکست به انتهاء رسانده بود، در این دیدار به یک امتیاز راضی شد.

 

ترکیب خیبر:خرم آباد امین احسان‌بخش، فرزاد بهاری، علی صدرا، امین بیرانوند، صمد قبادی، اسماعیل رشنو، اسماعیل شهبازی، سعید جهاندیده، محمد بیرانوند، مجتبی جادری، رضا شرفی. سرمربی: مهرداد خادمی.  

 

بعثت کرمانشاه :میلاد قمری ،مهدی سرداری،امید قلی زاده،پوریا خضری ،(مهدی بازرگان۴۶)،میلاد رستمی فپدرام قاضی زاده،علی محمد حشتیه ،مهران احمدی،وحید صالحی (آرش کردستانی ۶۶)،میلاد نجمی ،سجاد سیاه کمری (۸۰ابراهیم عینی ) سرمربی :جعفری

 شاگردان مهرداد خادمی تا انتهاء هفته هجدهم با اکتساب ۶ برد، ۴ برابری و ۶ باخت و در مجموع ۲۲ امتیاز از (۱۶ بازی) در رتبه هفتم جدول گروه C باقی ماند.

تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد در بازی هفته نوزدهم که جمعه ششم بهمن‌ماه برگزار خواهد گردید در فومن میهمان شهرداری این شهر است؛ خیبر در بازی رفت برابر این تیم به سبب عدم حضور حریف، با نتیجه ۳ بر صفر پیروز اعلام گردید.