تاریخ: ۱۸:۳۹ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
بخشش تأخیر با پرداخت  الکترونیکی آسیب ها شهرداری در همدان

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، وی با اظهار اینکه به سبب طرح‌های تشویقی که برای پرداخت‌کنندگان آسیب ها قرار دادیم استقبال بسیاری از این مطرح شده هست، اهتمام کرد: اکثر از ۷۰ درصد پرداخت‌های آسیب ها سال کنونی الکترونیکی بوده هست. سرپرست ارگان فناوری اطلاعا ت و ارتباطات […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان،

وی با اظهار اینکه به سبب طرح‌های تشویقی که برای پرداخت‌کنندگان آسیب ها قرار دادیم استقبال بسیاری از این مطرح شده هست، اهتمام کرد: اکثر از ۷۰ درصد پرداخت‌های آسیب ها سال کنونی الکترونیکی بوده هست.

سرپرست ارگان فناوری اطلاعا ت و ارتباطات شهرداری گفت: در ارگان فناوری شهرداری به دنبال تکریم مراجعین و ساده سازی امور شهروندان با استفاده از سیستم‌های نوین و بروز ‌it کشور هستیم.

عسگری اضافه کرد: مردم در حوزه‌های خدمات عمرانی، خدمات شهری، محیط سبز با شهرداری سرو کار دارند و شهرداری هم به دنبال شفاف‌سازی امور ذیربط و عرضه خدمات خوب تری هست.

وی با اظهار اینکه ارگان فناوری اطلاعات شهرداری در زمینه عرضه خدماتی باکیفیت‌تر به شهروندان مباحثی را دنبال کرده تا به اغراض خود برسد، اهتمام کرد: تامین طرح جامع فناوری اطلاعات شهر همدان از اغراض ماست چراکه برای هرگونه تصمیم گیری احتیاج به آمار و اطلاعات دقیقی داریم.

سرپرست ارگان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری با اظهار اینکه تولید سیستم حسابرسی آنلاین آسیب ها نوسازی را در دستورکار قرار داده ایم، اضافه کرد: شهروندان از مسیر این سیستم نسبت به پرداخت آسیب ها نوسازی ملک اقدام می‌کنند.

سرپرست ارگان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری گفت: به دنبال راه‌اندازی شبکه فیبر نوری در شهر همدان هستیم.

سرپرست ارگان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری گفت:تهیه و تدوین دستورالعمل حفظ سیستم‌ها در شهرداری نیز از دیگر برنامه‌های ماست که با دقت به ۸۰۰ کاربر و سیستمی که در دسترس شهرداری هست، این احتیاج احساس می‌شود.

عسگری اظهار داشت: تولید سیستم اصلاح اطلاعات مالکین از طرح‌های در دست اجراست که در آن با اطلاعاتی که از املاک و مالکین در دست داریم سامانه‌ای را طراحی می‌کنیم تا شهروندان با مراجعه به پورتال بتوانند اطلاعات ملکی خود ر ا در صورت دگرگونی اصلاح کنند.

این مطلبو از دست ندید!  ارزش مراجع طبیعی در آیات وحی/ مسیولیت مشترک آدم ها در مراقبت از مواهب الهی

وی از تامین دستورالعمل حذف بایگانی فیزیکی و مبدل آن به الکترونیکی اطلاع داد و گفت: با اعمال این طرح هیچ بایگانی فیزیکی وجود نخواهد داشت و همه اطلاعات مرتبط به آن الکترونیکی می‌شوند.

سرپرست ارگان فناوری اطلاعات وارتباطات شهرداری گفت: حمایت سیستم پرداخت الکترونیکی نیز از دیگر برنامه‌های ما بوده که در آن سیستم پرداخت آسیب ها به نحو الکترونیکی آمده و اشخاص می‌توانند بدون مراجعه حضوری، آسیب ها خود را از مسیر سایت شهرداری پرداخت کنند.

وی اظهار اینکه بسیاری از راننده های از آسیب ها ماشینی خود بی‌اطلاع اند و زمانیکه برای فروش ماشین اقدام می‌کنند با مبلغی هنگفت رو به رو می‌شوند، اهتمام کرد: با ارسال پیامک به دارندگان ماشین، وقت پرداخت آسیب ها را به متذکری کرده و آنان نیز با پرداخت به هنگام آسیب ها از هزینه تأخیر آن معاف می‌شوند.

سرپرست ارگان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری با اظهار اینکه بودجه  سال کنونی ارگان دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بوده هست، اهتمام کرد: البته اکثر از این قدر بودجه در ارگان هزینه می‌شود زیرا زیادتر هزینه‌ها از منطقه های شهرداری استفاده می‌شود.

نیل به شهر الکترونیکی جزو پنج اولویت شهری ما هست.

سرپرست ارگان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری به راه‌اندازی سیستم پرداخت الکترونیکی آسیب ها اشاره کرد و گفت: با پرداخت الکترونیکی آسیب ها تاثیر بسزایی در کاهش ترافیک می‌گذارد ، علاوه براینکه در هزینه ایاب و ذهاب پرداخت کنندگان صرفه جویی می شود، اکثر از ۶۰۰۰ سفر درون شهری نیز در این یک مبحث حذف می‌شود.