گروه: بلیط
تاریخ: ۱۷:۴۰ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱

شما قرار هست که به یک شهر دور برای انجام ماموریت یا حتی سفر بروید. مسئله ای که ممکن در نگاه اول شما را زیادتر اذیت کند، مسیرهای سخت دسترسی به این شهر هست، یک جاده طولانی بیابانی و تطابق نداشتن ساعت حرکت قطار هست و حتی اگر هم بخواهید با قطار یا اتومبیل خود […]

شما قرار هست که به یک شهر دور برای انجام ماموریت یا حتی سفر بروید. مسئله ای که ممکن در نگاه اول شما را زیادتر اذیت کند، مسیرهای سخت دسترسی به این شهر هست، یک جاده طولانی بیابانی و تطابق نداشتن ساعت حرکت قطار هست و حتی اگر هم بخواهید با قطار یا اتومبیل خود به این مکان دور بروید، زیادتر زمان باید در راه باشید و جز خستگی و اتلاف وقت و حتی از دست رفتن جلسه برای شما هیچ سودی نداشته باشد.

در کمال خوشبختی این شهر دارای یک فرودگاه هست که هرروزه به شهرهای متفاوت پرواز دارد، پس خوب ترین راه انتخاب هواپیما برای رفتن به آن شهر هست؛ اما به علت گران  بودن بلیط هواپیما خیلی از اشخاص عطای زود رسیدن را به لقایش می بخشند و ملزم به سفر با دیگر وسایل حمل و نقل می گردند.

حال اگر ما به شما بگوییم که چه طور خرید بلیط هواپیما ارزان نرخ داشته باشید، دو مرتبه هم بیخیال سفر با این ابزار می شوید؟ در این مقاله ما قصد داریم تا شیوه های خرید بلیط هواپیما را بیان کنیم.

تکنیک های دریافت بلیط ارزان هواپیما

بسیار زود اقدام به خرید بلیط هواپیما نکنید. بلیط هایی که بسیار زود خریداری می گردند، تخفیفی برای آنان مدنظر داشته نمی توان و شرکت ها با همان نرخ کلیدی و چه بسا گرانتر به فروش می رسانند. به فکر سفر در اول، آخر و روزهای خاص نباشید. در این روزها به سبب داشتن تراکم پروازی بالا و افزایش مسافر، بلیط ها خیلی گرانتر می باشند. وسط هفته خوب ترین گزینه برای خرید بلیط هواپیما هست؛ زیرا در این روزها کمتر کسی به فکر عزیمت هست و شرکت ها برای اینکه با صندلی تهی پرواز نکنند، حاضر به عرضه تخفیف می باشند. لحظه آخری خریداری کنید. بلیط های لحظه آخری، بلیط هایی می باشند که شرکت ها برای پرکردن صندلی های تهی در نظر می گیرند. البته جایگاه صندلی این نوع بلیط ها امکان دارد که خیلی مناسب نباشد ولی اگر خیلی سختگیری نیستید، خوب ترین گزینه برای شما می باشد. بلیط چارتر خریداری کنید. چارترها بلیط هایی می باشند که یک شرکت از قبل تمامی بلیط یک پرواز را خریداری کرده هست و با این اقدام تخفیف زیادی زیادی را توانسته از شرکت هواپیمایی دریافت کند، به همین علت بلیط های خود را با نرخ کمتر از نرخ کلیدی به فروش می رساند. نفع کمتری نسبت به حالت عادی برای شرکت وجود دارد؛ ولی افزایش فروش خواهد داشت. تمامی شرکت های هواپیمایی را ارزیابی کنید. لازم نیست که همیشه با یک هواپیمای خیلی اشرافی و پیشرفته عزیمت کنید. اگر به فکر صرفه جویی در هزینه هستید، شرکت های هواپیمایی با هواپیمای کوچکتر و معمولی دارند را انتخاب کنید. مسئله منحصرا صرفه جویی در خرید بلیط هواپیما نیست، برای هزینه های حمل و نقل هم توان دارد در کاهش هزینه شما مؤثر باشد. دربعضی از سایت ها به سبب این پرواز چارتری دارند، بلیط ها ارزانتر از بقیه شرکت ها به فروش می رسانند. به تخفیف های برخی از شرکت ها به مشتریان خاص خود دقت کنید. اگر شما مشتری دائمی یک شرکت هواپیمایی باشید، آنان به پاس پشتیبانی شما از آنان، گاهی وقت ها تخفیف هایی را در نظر میگیرند.

این مطلبو از دست ندید!  خط و نشان وزارت راه برای پروازهای چارتری

اگر در پی تهیه بلیط ارزان نرخ هستید و نمی دانید که چه طور تهیه کنید، ما به شما شرکت سپهر سیر را معرفی می کنیم. این شرکت که در راستای فروش بلیط هواپیما و رزرو هتل در شهر مشهد پروازتهران به مشهد این شرکت که در راستای فروش بلیط هواپیما و رزرو هتل در شهر مشهد فعالیت می کند، تمامی کوشش خود می کند تا شما مسافر عزیز بتوانید خوب ترین و ارزانترین نرخ بلیط هواپیما را خریداری کنید.

شما با انتخاب شهرو روز پرواز، تمامی شرکت هایی هواپیمایی، ساعت پروازی و نرخ آنان را به طور کامل رویت خواهید کرد و توان دارید با قیاس آنان با یکدیگر اقدام به خرید یکی از بلیط ها کنید. این شرکت از آنجا که در شهر مشهد قرار گرفته اند، خوب ترین گزینه برای عزیزانی هست که درقصد سوار هوایی ارزان نرخ به مشهد مقدس را دارند.