گروه: بلیط
تاریخ: ۱۳:۳۲ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
با اماکن گردشگری روسیه زیادتر آشنا گردید +عکس ها و هزینه بازدید

این روز‌ها که جام جهانی ۲۰۱۸ در روسیه در حال برپایی هست، زیادی از اشخاص خود را برای تماشای مسابقات به کشور روسیه رسانده اند و بعضی خیر؛ اما از آنجا که همیشه آشنایی و داشتن اطلاعاتی در مورد اماکن دیدنی و تاریخی چه در کشور خودمان ایران و چه در سایر کشور‌ها جالب و […]

این روز‌ها که جام جهانی ۲۰۱۸ در روسیه در حال برپایی هست، زیادی از اشخاص خود را برای تماشای مسابقات به کشور روسیه رسانده اند و بعضی خیر؛ اما از آنجا که همیشه آشنایی و داشتن اطلاعاتی در مورد اماکن دیدنی و تاریخی چه در کشور خودمان ایران و چه در سایر کشور‌ها جالب و خواندنی بوده هست، باشگاه خبرنگاران جوان تصمیم گرفته هست تا شما را با اماکن دیدنی روسیه آشنا کند و این بار به سراغ  بنای یاد بود فتح فضا روسیه از دیرباز از لحاظ علوم هوا فضا از ابرقدرت‌های جهانی به شمار می‌رفته و در این زمینه ادعا‌هایی شگرف دارد.

معرفی بنای یاد بود فتح فضا مسکو / با اماکن گردشگری روسیه زیادتر آشنا گردید +عکس ها و هزینه بازدید!

  بنای یاد بود فتح فضا در مسکو

منحصر به فرد که در بخش شمال شرقی مسکو قرار دارد، به افتخار برنامه‌های فضایی روسیه در سال ۱۹۶۴ ساخته گردید و دارای ۱۰۷ متر ارتفاع هست.

نگاه کنید: عکس ها متقارن خیره‌کننده از مساجد ایرانی + تصاویر 

این بنای تاریخی جنس آن از تیتانیوم ساخته شده هست و موشکی را نشان می‌دهد که در راه رسیدن به فضاست. پارک VDNK در مجاورت این منطقه قرار دارد و جاذبه‌های فضایی زیادی را در آنجا می‌توان ندید. این موزه نمایشی شگت آور از افتخارها کیهانی کشور مثل مدل‌های ماهواره ای، عکس‌ها و سندهای ذی ربط به فضانوردان سرشناس مثل یوری گاگارین و زیادی از آثار هنری ذی ربط به عشق انسان‌ها در فتح فضا را به نمایش می‌گذارد.

معرفی بنای یاد بود فتح فضا مسکو / با اماکن گردشگری روسیه زیادتر آشنا گردید +عکس ها و هزینه بازدید!

فضای کلیدی این موزه با الهام از محیط کیهانی و هوافضا برای القای حسی جذاب به بازدیدکنندگان طراحی شده هست.

نگاه کنید: کشف سازه ای عجیب روی ماه + فیلم 

موزه یادبود فضانوردی با هدف نمایش و مراقبت از دستاورد‌ها و اکتشافات فضایی وحدت جماهیر شوروی ساخته گردید. این مکان در سال ۱۹۶۴ منهدم گردید؛ اما مجدداً در سال ۱۹۸۱ و در بیستمین سالگرد نخستین فتح فضا باز گردید.

نگاه کنید: زیبا ترین سازه های جهان+۱۸ عکس 

از مجموعه‌ای وسیع از ۸۵۰۰ آیتم و تشکیل شده از نخستین موشک شوروی، نخستین ماهواره شوروی، وسایل شخصی نخستین فضانورد و نمونه‌هایی از پوستر‌های تبلیغاتی با مضمون مسابقه فضایی را به نمایش می‌گذارد.

این مطلبو از دست ندید!  لایحه نرخ کرایه تاکسی، مترو و اتوبوس به شورا رسید

این موزه در سال ۲۰۰۹ پروژه بازسازی موزه به مدت سه سال به طول انجامید.

نگاه کنید: پلی بی انتها ، جاذبه دیدنی در دانمارک +تصاویر 

پروژه‌ای که دستاورد‌های عظیمی مثل افزایش ۳ تساوی فضای موزه و ایجاد نمایشگاه‌های جدید برای عرضه برنامه‌های فضایی بین المللی کشور‌هایی مثل ایالت متحده آمریکا، اروپا و چین را در برداشت. در این مکان علاوه بر این یک کافه با سرو غذا‌های فضایی و عرضه نمایش‌های سه بعدی یافت می‌شود.

معرفی بنای یاد بود فتح فضا مسکو / با اماکن گردشگری روسیه زیادتر آشنا گردید +عکس ها و هزینه بازدید!

لطفاً توجه دارا باشید که بلیت خود را ۳۰ دقیقه پیش از زمان بسته شدن موزه خریداری نمایید.

لطفاً هنگام تهیه بلیت دقت کنید، زیرا بلیت های خریداری شده غیر قابل استرداد می باشند.

نگاه کنید: مسکو و بناهای دوران استالین +تصاویر 

۵۰ تا ۲۵۰ روبل و استفاده از راهنمایان صوتی لازمه پرداخت ۲۵۰۰ روبل هست.

هزینه بازدید از این موزه

هزینه ورودی به این بنای تاریخی ۵۰ ورودی این موزه در سومین یکشنبه ماه رایگان می باشد. روزانه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ بجز پنجشنبه و شنبه.

معرفی بنای یاد بود فتح فضا مسکو / با اماکن گردشگری روسیه زیادتر آشنا گردید +عکس ها و هزینه بازدید!

زمان بازدید از بنای یاد بود فتح فضا مسکو

در این دو روز توان دارید از ساعت ۱۰ تا ۲۱ از موزه بازدید کنید. البته ، موزه در روز‌های دوشنبه تعطیل هست.  اگر از مرکز شهر به این مکان می‌روید، از واگن اول قطار پیاده شوید (در جهت حرکت قطار).

نگاه کنید: بنای تاریخی «چهل برج کلیسان» در حال نابود شدن هست + تصاویر 

آدرس بنای یاد بود فتح فضا مسکو

No ۱۱۱ Prospekt Mira, Moscow, Russia

  بعد از خارج شدن از ایستگاه برای دسترسی به موزه به سمت چپ بروید. این موزه در زمینی از قرار دارد. این موزه در زمینی از بنای یادبود فاتحان فضا