باید رزمنده‌های جنگ نیمه سخت را پرورش دهیم/ آمریکا و چین به تازگی درصدد اجرای اقتصاد درون‌زا هستند

0
اشتراک

باید رزمنده‌های جنگ نیمه سخت را پرورش دهیم/ آمریکا و چین به تازگی درصدد اجرای اقتصاد درون‌زا هستند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به‌نقل از ورامین ما؛ حسن عباسی امشب در جمع وارثان قیام ۱۵ خرداد در ورامین اظهار داشت: ورامین و شهرهای اطراف آن یکی از پایگاه‌های اصلی انقلاب هستند و هیچ‌گاه انقلابیون آن را فراموش نمی‌کنند زیرا در اتفاقاتی مانند ۱۵ خرداد، جنگ تحمیلی و فتنه‌های مختلف مانند سال ۸۸ حضور بسیار موثری داشته‌اند.

وی گفت: این‌که منطقه وارمین در زمینه تعداد شهدای مدافع حرم در کشور یکی از پرچم‌داران هستند، نشان از طراز بالای روحیه انقلابی مردم این منطقه است.

تئورسین کشور با بیان این‌که ادعای خود مستکبرین این است که ایران در حال پیشرفت‌های چشمگیری است، عنوان کرد: هر چند که مشکلات معیشتی و مالی در بین مردم وجود دارد، ولی این را باید اعلام کنیم که قدرت ایران در حال افزایش چشمگیری است.

 

اجازه ندادن به ایرانیان برای ورود به آمریکا نشانه ارزش پیدا کردن پاسپورت ایران است؟

وی با بیان این‌که ترامپ به محض شروع فعالیت خود درهای کشور خود را بست، افزود: قرار بود که پاسپورت ایران ارزش پیدا کند ولی برای هشتمین بار آمریکا لگد خود را زد و اعلام کرد که ایرانی‌ها به‌علاوه چند کشور دیگر نمی‌توانند وارد آمریکا شوند.

حسن عباسی بیان داشت: ترامپ در روزهای اول فعالیت خود هزینه‌هایی مانند کمک هزینه به هم‌جنس بازان و همچنین گروه‌های هم سو با خود در خاورمیانه را حذف کرد و از سوی دیگر نیز در تبلیغات انتخاباتی خود اعلام کرده بود که باید از شغل و کالای آمریکایی حمایت کرد.

 

تولید کالای داخلی و حمایت از تولیدات ملی پیشرفت را به‌ ارمغان می‌آورد/به جنگ نیمهع سخت وارد شده‌ایم

رئیس دانشکده یقین با بیان این‌که هرگاه اشتغال در کشوری سبب تقابل کشور دیگری شود جنگی بین این دو رخ خواهد داد که به آن جنگ ارضی گفته می‌شود، گفت: اگر مردم و مسئولان بتوانند اقتصاد مقاومتی را اجرا کنند یعنی کالاهای داخلی تولید و آن‌ها را مصرف کنند، می‌توانیم پیشرفت کنیم.

وی اظهار کرد: در جنگ‌های نرم و سخت شکست نخورده‌ایم ولی در جنگ نیمه سخت ورود پیدا کرده‌ایم و هنوز نتوانسته‌ایم که رزمنده‌های خود را پرورش دهیم.

این تئورسین کشور افزود: امروز دشمنان اعلام می‌کنند ایرانی که برای دریافت لوازم یدکی خودروهای خود مانند پژو دستشان جلوی ما دراز است توانسته‌اند موشک‌های بالستیک بسازند، پس اگر پاسپورت‌هایشان ارزش پیدا کند آن زمان است که برای ما مشکل‌ساز خواهند بود.

وی گفت: در هر حوزه‌ای که مواضع انقلابی نداشته و وابسته به غرب بوده‌ایم، نتوانسته‌ایم پیشرفتی نیز داشته باشیم و نتیجه آن نیز این شد که ایرباس را بعد از ورود به کشور برای طواف امام رضا(ع) برده‌ایم.

  وجود نگرانی در جنگ نرم/جوانان گام‌های موثری در مقابله با جنگ نرم برداشتند

عباسی با بیان این‌که در جنگ نرم هنوز نگرانی‌هایی داریم، خاطرنشان کرد: بعد از گذشت چند سال از تاکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب، جوانان ما در زمینه‌های مختلف حضور پیدا کرده و توانسته‌اند گام‌های بسیار موثری در این ارتباط بردارند.

رئیس دانشکده یقین افزود: نگرانی ما در جنگ نرم زیاد نیست چون عموم مردم به‌ویژه جوانان ما هوشیار شده‌اند ولی جنگ نیمه سخت که همان جنگ اقتصادی است، جنگ تمام عیاری است که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز به آن بارها تاکیده کرده‌اند.

وی گفت: انگلیس که امروز از دلارهایش استفاده می‌کنیم خودش تحت فرمان کاپیتولاسیون آمریکا است و نیروهای و مسئولان انگلیسی نمی‌توانند کوچکترین نگاهی به آمریکایی‌ها داشته باشند.

عباسی اظهار کرد: درگیر مبحثی به‌عنوان استقلال اقتصادی هستیم ولی در اجرا می‌بینیم که سفارت انگلیس در کشور بسته شده است ولی هنوز دلار انگلیس در کشور وجود دارد.

تئورسین کشور با بیان این‌که ما به یاری خدا علم اقتصاد مقاومتی را نیز رقم خواهیم زد، گفت: ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا در زمانی که ما به اشتباه سیاست‌های درب‌های باز را شروع کرده‌ایم، سیاست درب‌های بسته را آغاز کرده است.

وی افزود: این‌که می‌گوییم در داخل کشور نیازهای خودمان را تامین کنیم می‌شود اقتصاد مقاومتی ولی به شرط این‌که همگان از این سیاست حمایت کنیم.

عباسی خاطر نشان کرد: تا زمانی که مستقل از دلار آمریکا نشویم و همچنین تا زمانی که درب های کشور به سوی بیگانگان باز باشد سیاست اقتصاد مقاومتی شکست خواهد خورد همان‌گونه که این سیاست در کشورهایی مانند چین شکست خورده است و وضعیت معیشتی مردم نیز همین است.

رئیس دانشکده یقین گفت: امروز چین به سمت اقتصاد درون‌زا که ما از آن به‌عنوان اقتصاد مقاومتی نام می‌بریم پیش می‌رود ولی زمانی که رهبر معظم انقلاب اسلامی اقتصاد مقاومتی را اعلام کردند، عده‌ای در رسانه ملی از آن به‌عنوان اقتصاد ریاضتی نام برده و علیه آن جبهه‌گیری کردند.

وی بیان کرد: عده‌ای از مسئولان طی مصاحبه با رسانه‌های داخلی اعلام کرده بودند که جان کری اعلام کرده است که قانون داماتو را جبران خواهیم کرد ولی همین فرد به عنوان معترض در راهپیمایی علیه ترامپ حاضر شد، حال از مسئولان می‌پرسیم چگونه این فرد می‌خواهد داماتو را جبران کند.

عباسی گفت: انقلاب اسلامی کار امام راحل به تنهایی نبود بلکه بعد از غیبت امام زمان (عج)، ۵۹ نفر برنامه‌های زیرزمینی داشتند تا این‌که شصتمین رابط با امام زمان (عج) که امام خمینی (ره) بودند، فعالیت‌های نواب قبلی را عملیاتی کردند و انقلاب اسلامی نیز به پیروزی رسید.

 

عمل به سخنان ولی امام زمان (عج)، آماده‌سازی برای ظهور حضرت حجت (عج) است

این تئورسین کشور افزود: بی‌عملی زمینه ظهور نیست بلکه عمل به صحبت‌های ولی امام زمان(عج) آماده سازی برای ظهور امام زمان است.

وی خاطر نشان کرد: این انقلاب یک عقبه ای از روز غدیر تا به امروز داشته و ۶۱ ضعیم از زمان ظهور تا به امروز این زمینه‌سازی ظهور را انجام می‌دهند.

رئیس دانشکده یقین با بیان این‌که شهید انسانی است که قیمت ندارد بلکه بها دارد، گفت: سیاست سرمایه‌گذاری که تشت بی‌آبرویی آن به زمین افتاده و همه آن از بین رفته است به این معنی است که همه چیز کالا است و هر چیزی که کالا بود قیمت دارد اما در نگاه قرآن عظیم آن چیزی که معنا دارد قیمت ندارد بلکه بها دارد.

عباسی افزود: شهدای ۱۵ خرداد، انقلاب اسلامی، مدافعان حرم و جنگ تحمیلی قیمت ندارند بلکه بها دارند ولی غربی ها این قیام را برای رسیدن به مال دنیا می‌بینند.

وی با بیان این‌که تبعیض سبب نگرانی مردم می‌شود، خاطر نشان کرد: این‌که مسئولی سرمایه میلیاردی و بسیار زیادی داشته باشد در حالی که چند سال پیش هیچ کدام را نداشته است جای سئوالات زیادی را باقی می‌گذارد.

  روحیه جهادی در امدادرسانی و آواربرداری حادثه پلاسکو به نمایش گذاشته شد

این تئورسین کشور گفت: ساختمان پلاسکو ریخت ولی این روحیه جهادی که در حادثه پلاسکو دیدیم و در دنیا رکورد زدیم در جنگ تحمیلی و دیگر عرصه‌ها بود که نتیجه آن را نیز دیدیم ولی این اتحاد در کشاورزی و صنعت و دیگر زمینه‌ها وجود ندارد.

عباسی با بیان این‌که باید شیرینی اسلام به کام مردم چشانده شود، تصریح کرد: پیام همه انبیا و به خصوص اسلام این است که باید این دین را قوام دهیم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.