گروه: شغل
تاریخ: ۱۴:۴۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۹

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از سیستان وبلوچستان، به نقل از ارتباطات عمومی کمیته امداد استان، مددجوی کمیته امداد شهرستان ایرانشهر با دریافت وام اشتغال زایی از این نهاد و راه اندازی نخستین باشگاه ورزشی در این شهرستان سالانه ۳۰ میلیون تومان سود اکتساب می کند. مهرانگیز ریگی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از سیستان وبلوچستان، به نقل از ارتباطات عمومی کمیته امداد استان، مددجوی کمیته امداد شهرستان ایرانشهر با دریافت وام اشتغال زایی از این نهاد و راه اندازی نخستین باشگاه ورزشی در این شهرستان سالانه ۳۰ میلیون تومان سود اکتساب می کند.

مهرانگیز ریگی یکی از این اشخاص است؛ فردی که علی رغم تنگنا هایی که بر سر راهش بود نخستین باشگاه ورزشی را در شهرستان ایرانشهر تأسیس کرد و طعم چیرهی را در دهه چهارم زندگانی خود چشید.

کارآفرین موفق کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان در مورد حرکت چیرهی خود، عنوان کرد: با ایده دوستم ناچیز لوازم ورزشی و تهیزات باشگاه ورزشی را تامین و در یک اتاق کوچک کار را شروع کردم.

وی گفته بود: این وضع باعث گردید به همراه یکی از دوستانم نخستین باشگاه های ورزشی در شهرستان ایرانشهر را ایجاد کنم  و به تدریح با اکتساب تجارب زیادتر چیرهی های زیادتری اکتساب کردم.
این کار آفرین کمیته امداد ایرانشهر اضافه کرد: با مراجعه به کمیته امداد و مشاوره مددکار و نظارت ناظران خودکفایی این نهاد موفق به دریافت تسهیلات خوداشتغالی به اعتبار ۱۵ میلیون تومان در سال ۹۴ گردیدم.
ریگی با اشاره به اینکه پیشرفت باشگاه ورزشی باعث اشتغال اشخاص نیازمند دیگر هم گردید، عنوان کرد: سود ماهانه باشگاه به دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در ماه دست یافته هست.