گروه: ورزش
تاریخ: ۱۶:۲۵ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
باشگاه پرسپولیس میلاد حضرت امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل(ع) را تبریک گفت

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این پیام آمده است؛ این روزها در فرخنده ترین ایام به سر می بریم. امروز میلاد انسان کامل و گوهر ارزشمندی را جشن می گیریم که دنیای امروز خود را پس از گذر صد […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این پیام آمده است؛ این روزها در فرخنده ترین ایام به سر می بریم. امروز میلاد انسان کامل و گوهر ارزشمندی را جشن می گیریم که دنیای امروز خود را پس از گذر صد ها سال از ورودش به این کره خاکی بدون نام، یاد او و آن چه که به ما و همه پیروان آزادی و آزاد منشی آموخت، نمی توانیم تصور کنیم. به راستی چه می شود که ۱۴ قرن پیش از این کودکی متولد می شود که راه و رسم و تعالیمش در طول تاریخ دنیایی را دگرگون می سازد و معادلات سیاسی، فرهنگی، تاریخی و اجتماعی را آنگونه که می خواهد ترسیم می کند. کودکی که تعالیم الهی را در محضر پدر بزرگی چون حضرت رسول اکرم(ص)، پدری چونان حضرت علی(ع) ومادری مانند حضرت فاطمه زهرا(س) می آموزد. به راستی که اندیشه ای ژرف لازم است تا شاید تنها بخش کوچکی از عظمت، حکمت و قدرت الهی که در این رویداد وجود دارد، درک شود. امروز همچنین میلاد اسوه فداکاری، وفاداری و معرفت را جشن می گیریم. میلاد برادری که خود سر سلسله جریانی تاریخی از وفاداری اندیشمندانه شد. اندیشه ای که در آن نه فدا کردن دست و س و جان را برای حق وحقیقت و آزادی از  هر آنچه که شان انسانی را خوار می سازد آسان می گرداند .

باشگاه پرسپولیس ایام باشکوه میلاد با سعادت حضرت امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل عباس را به مسلمانان و آزادیخواهان جهان و به ویژه ملت شریف ایران و هواداران پرسپولیس تهنیت می گوید و به طبع آن روزهای پاسدار و جانباز را به تمامی سلحشوران این آب و خاک که برای پاسداری و حفاظت از دین، این سرزمین و مردمانش و تاریخ پر حماسه اش، سر از پا نشناخته و نمی شناسند و همواره آماده جانبازی هستند، تبریک می گوید. همچنین روز و نام خلیج همیشه فارس را گرامی می داریم.

برچسب ها: