تاریخ: ۱۰:۳۳ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۱
بازگشت پروازها، آبگرفتگی معابر و غرق شدن شناور پیامدهای بارندگی بوشهر

وی اضافه کرد: با دقت بشدت و میزان بارندگی ها ستاد اداره آشفتگی استان بوشهر در حالت مهیا باش واقع هست. وی با اظهار اینکه تمام راههای رابطه ای استان بوشهر باز هست و مسئله ای وجود ندارد، گفت: تا هم حالا صرفا گزارش غرق شدن یک فروند لنج در ۱۵ مایلی جنوب بندر بوشهر […]

وی اضافه کرد: با دقت بشدت و میزان بارندگی ها ستاد اداره آشفتگی استان بوشهر در حالت مهیا باش واقع هست.

وی با اظهار اینکه تمام راههای رابطه ای استان بوشهر باز هست و مسئله ای وجود ندارد، گفت: تا هم حالا صرفا گزارش غرق شدن یک فروند لنج در ۱۵ مایلی جنوب بندر بوشهر گزارش شده و نیروهای ناجی اداره بندر ودریانوردی و هلال احمر برای امداد رسانی به ملوانان آن اعزام شده اند.
مدیرکل فرودگاههای استان بوشهر نیز گفت: به سبب شرطها جوی نامناسب پرواز صبح امروز تهران – بوشهر با شماره ۴۰۷ شرکت ایران ایر بعد از مدتی پرواز بر آسمان بوشهر به تهران برگشت.
کمال دهقان منشادی اضافه کرد: علاوه بر این پرواز تهران – بوشهر شرکت زاگرس با شماره ۴۰۲۴ نیز بعد از مدتی پرواز برآسمان بوشهر موفق به فرود در فرودگاه بوشهر گردید.
وی اهتمام کرد: شب سابق به سبب باد گردیدید و بارندگی نیز پرواز تهران – بوشهر شرکتهای ایران ایر با شماره ۳۱۹ به تهران برگشت و شرکت زاگرس با شماره پرواز ۴۰۶۳ و شرکت قشم ایر با شماره ۱۲۱۸ نیز در شیراز به زمین جلسه.

این مطلبو از دست ندید!  نمایشگاه پیوند آدم و طبیعت، خلاقیت در نمایش هنر

۶۰۴۷/۶۰۴۳**
خبرنگار: موناعیدان* انتشاردهنده: خدانظرخواجه