تاریخ: ۱۸:۰۰ :: ۱۳۹۸/۰۴/۱۸
بازدید معاون رئیس‌جمهوری از آبشار مارگون و طبیعت بکر سپیدان

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز سه شنبه ۱۸ تیر ۹۸، در سفر به استان فارس با همراهی تعدادی از مسئولان استانی با حضور در منطقه تفرجگاهی آبشار مارگون از این جاذبه طبیعی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز سه شنبه ۱۸ تیر ۹۸، در سفر به استان فارس با همراهی تعدادی از مسئولان استانی با حضور در منطقه تفرجگاهی آبشار مارگون از این جاذبه طبیعی گردشگری در منطقه سپیدان استان فارس بازدید کرد.

مونسان در این بازدید در جریان نحوه تأمین زیرساخت‌های گردشگری این منطقه و چگونگی ارائه خدمات به مسافران و گردشگران قرار گرفت.

بهره‌بردار منطقه تفرجگاهی آبشار مارگون سازمان محیط‌زیست است، با این حال سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اقداماتی را برای ارائه خدمات به گردشگران و مسافران در این منطقه آغاز کرده است.

ایجاد راه دسترسی، محوطه‌سازی و سکوسازی، ایجاد مسیر پیاده‌راه و نرده‌های سیمانی منتهی به آبشار و ساخت ۱۶ چشمه سرویس بهداشتی از مهم‌ترین اقدامات اداره‌کل میراث فرهنگی استان فارس در این منطقه است.

این مطلبو از دست ندید!  توسعه و رونق گردشگری با سوت قطار گردشگری

آبشار مارگون یکی از زیباترین چشم‌انداز‌های طبیعی استان فارس در حدود ۴۵ کیلومتری شمال‌غرب شهر سپیدان واقع شده است. از دیگر جاذبه‌های این منطقه، چشمه شش‌پیر، تنگ تیزآب، دریاچه برم فیروز و چله‌گاه است.