بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی از نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران

0
اشتراک

بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی از نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران

بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی از نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهرانبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از روابط عمومی بانک کشاوری؛ در این  بازدید که عصر روز پنجشنبه هفتم بهمن ماه برگزار شد، دکتر شهید زاده  ضمن بازدید از نمایشگاه با حضور در برخی از غرفه ها با مدیران و کارشناسان حاضر در این غرفه ها دیدار و گفت وگو کرد.

بر اساس این گزارش، بانک کشاورزی به عنوان  نهاد تخصصی تأمین کننده نیاز های مالی بخش کشاورزی، در نمایشگاه مذکور حضور دارد و مدیریت شعب این بانک در استان تهران نیز با پرپایی غرفه و حضور کارشناسان مطلع پاسخگوی مراجعان خواهد بود.

این گزارش می افزاید؛مسعود شریفات عضو هیئت مدیره و علی اکبر فهیمی مدیر شعب بانک کشاورزی در استان تهران در این بازدید دکتر شهیدزاده را همراهی می کردند.

 شایان ذکر است چهارمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی با شعار «شناخت، کاشت، داشت و برداشت» محصولات کشاورزی و با حضور واردکنندگان و تولیدکنندگان سم، کود و نهاده‌های کشاورزی کشور برگزار شده است و نمایندگان شرکت‌هایی از اروپا، امریکا، چین، کانادا و ترکیه نیز در این نمایشگاه حضور  دارند.

این نمایشگاه که با هدف اصلی برقراری ارتباط میان تولیدکنندگان و واردکنندگان کود، سم و بذر برپاشده است، تا هشتم بهمن‌ماه سال جاری دایر خواهد بود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.