تاریخ: ۱۶:۴۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
بازدید آژانس های آذری از جاذبه های اردبیل/ طبیعتی که پاسخگوی تمامی سلیقه ها هست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل،  ،  فرنام حامد، مسئول میراث فرهنگی شهرستان بیله سوار به برپایی این تور توسط شرکت اولدوز گشت شرق و با مشارکت میراث فرهنگی استان اشاره نمود. وی تصریح نمود: اینفو تور با هدف آشنایی با جاذبه های طبیعی و تاریخی شهرهای […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل،  ،  فرنام حامد، مسئول میراث فرهنگی شهرستان بیله سوار به برپایی این تور توسط شرکت اولدوز گشت شرق و با مشارکت میراث فرهنگی استان اشاره نمود.

وی تصریح نمود: اینفو تور با هدف آشنایی با جاذبه های طبیعی و تاریخی شهرهای استان اردبیل تدارک دیده گردید تا در ادامه آژانس های کشور آذربایجان به تشریح تور اقدام کنند.

حامدبا اقرار به تنوع جاذبه ها از شمال تا جنوب استان متذکر گردید: برپایی تورهای اینفو مورد پشتیبانی بوده و فرصتی جهت معرفی استعداد های گردشگری شهرها فراهم می سازد.

مسئول میراث فرهنگی، صنعت های دستی و گردشگری شهرستان بیله سوار در مورد برنامه سفر تور گردشگری اضافه کرد: تور اینفو مغان و سبلان در طول برنامه سه روزه خود به تمامی شهرستان های اردبیل عزیمت کرده و از نزدیک با شاخص ترین جاذبه های طبیعی و تاریخی آشنا گردیدند.

این مطلبو از دست ندید!  نمایی از طبیعت بهاری در روستای غیاث‌آباد + تصاویر

حامد تصریح نمود: برنامه بازدید این تور دربردارنده ورود از پایانه مرزی بیله سوار و بازدید از گرمی، اقامت در هتل کوثر بیله سوار و بازدید از محل پرورش شتر دوکوهانه جعفرآباد بود.

مسئول میراث فرهنگی، صنعت های دستی و گردشگری شهرستان بیله سوار بیان داشت: در ادامه، تور اینفو با سفر به مشکین شهر از آبدرمانی آیقار قینرچه، اکوکمپ دورنا، پل معلق، فرسوده قلعه و شهریری بازدید داشتند.