تاریخ: ۹:۴۸ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷
بازداشت نوجوان ۱۶ساله با دزدیدن اینترنتی ۵۳۰ میلیونی در دزفول

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از دزفول امروز، ، پلیس استان خوزستان از بازداشت سارق نوجوان اینترنتی با ۵۳۰ میلیون ریال برداشت غیر قانونی اینترنتی در شهرستان دزفول اطلاع داد. جانشین فرمانده ی نیروی انتظامی استان خوزستان تأکید کرد: طی بازرسی صورت گرفته از پنهان […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از دزفول امروز، ، پلیس استان خوزستان از بازداشت سارق نوجوان اینترنتی با ۵۳۰ میلیون ریال برداشت غیر قانونی اینترنتی در شهرستان دزفول اطلاع داد.

جانشین فرمانده ی نیروی انتظامی استان خوزستان تأکید کرد: طی بازرسی صورت گرفته از پنهان گاه متهم، یک دستگاه تلفن همراه هوشمند گردیدند.

سرهنگ صالحی دنبال کرد: این تلفن همراه تلفن همراه هوشمند که در بر دارنده اطلاعات تکمیلی کارت های مختلفی بود و از آنان دزدیدن اینترنتی انجام قبول می کرد را کشف و ضبط کردیم.

وی اظهار داشت: متهم با به دست آوردن مشخصات تعداد ۵۴ کارت عابر بانک از قبیل شماره های حساب، رمزهای پرداخت الکترونیکی، تاریخ انقضا و راز دوم، مبلغی معادل ۵۳۰ میلیون ریال از کارت های بانکی متفاوت به طور اینترنتی دزدیدن کرده بود.