بارش باران و لغزنده بودن محورهای مازندران/ یخ‌زدگی محورهای مواصلاتی

0
اشتراک

بارش باران و لغزنده بودن محورهای مازندران/ یخ‌زدگی محورهای مواصلاتی

محمدرضا خسرویان درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر تردد در تمامی محورهای مواصلاتی مازندران جریان دارد و آمد و شد خودروها به‌صورت عادی و روان است.

وی افزود: همچنین سطح محورهای مازندران لغزنده است و با توجه به برودت هوا آمادگی برای یخ‌زدگی وجود دارد.

سرپرست پلیس راه مازندران به بازگشایی محور کندوان، اضافه کرد: انسداد شبانه محور کندوان در روزهای شنبه تا سه‌شنبه هر هفته به‌جزء ایام تعطیل اعمال می‌شود.

این مسؤول با اشاره به اینکه رانندگان برای تردد در ارتفاعات و مسیرهای کوهستانی مازندران با اطمینان از سلامت فنی خودروها تردد کنند، افزود: حتماً خودروها در این محورها به تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ مجهز باشد.

خسرویان با بیان اینکه مهم‌ترین عامل تصادفات سرعت غیرمجاز است، تصریح کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کنند.

وی با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش حجم ترافیک در روزهای پایانی هفته توصیه ما به رانندگان این است که از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.

سرپرست پلیس راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.