تاریخ: ۶:۱۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۴

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا؛  به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا؛ درمان‌های قدیمی سرماخوردگی، مثل عسل و چای لیموترش، زیاد خوب تر از دارو های سرماخوردگی می باشند. زمستان به مفهومی سرماخوردگی و آنفلوانزاست و زیادتر مواقع […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا؛  به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا؛ درمان‌های قدیمی سرماخوردگی، مثل عسل و چای لیموترش، زیاد خوب تر از دارو های سرماخوردگی می باشند. زمستان به مفهومی سرماخوردگی و آنفلوانزاست و زیادتر مواقع موجب می‌شود مردم وادار به خرید دارو های سرماخوردگی گردند. ولی دارو های سرماخوردگی و سرفه، در بر دارنده موادی می باشند که بکارگیری اکثر از حد آن‌ها برای بدن زیاد مضر هست.

بنابه اعتقاد دکتر اوولی بوینگتون، دکتر کودک ها در بریتانیا، خوب تر هست والدین، موقع سرماخوردگی کودک ها خود، همان معالجه سنتی سرماخوردگی را که دربردارنده استفاده عسل و چای لیموترش، نوشیدنی زیاد و استراحت هست، به کار برند. در واقعیت از هر ۱۰ سرماخوردگی، ۹ مورد آن عفونت ویروسی هست که احتیاجی به آنتی‌بیوتیک ندارند.

هنگامی کودک ها دستخوش سرفه‌های متاثر از سرماخوردگی می‌شوند، والدین به سرعت برای آنان شربت سینه می‌خرند.

ولی چای لیموترش و عسل، استفاده مایعات زیاد و استراحت قدر کفایت، خوب ترین گزینه معالجه سرماخوردگی هست.