تاریخ: ۱۶:۳۳ :: ۱۳۹۸/۰۱/۰۵
ایلام، انتخاب ۴هزار گردشگر نوروزی

 به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛ عبدالمالک شنبه زاده مدیر کل میراث فرهنگی استان امروز ۵ فروردین ۹۸ با اعلام این خبر افزود: این تعداد مسافران و گردشگران نوروزی در ۲۴ اقامتگاه بومگردی اسکان یافتند. مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام […]

 ایلام، انتخاب ۴هزار گردشگر نوروزیبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛ عبدالمالک شنبه زاده مدیر کل میراث فرهنگی استان امروز ۵ فروردین ۹۸ با اعلام این خبر افزود: این تعداد مسافران و گردشگران نوروزی در ۲۴ اقامتگاه بومگردی اسکان یافتند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام گفت: استان ایلام دارای طبیعت بکر و منحصر به فردی است که سالانه در فصول مختلف از جمله فصل بهار مورد استقبال گردشگران و مسافران نوروزی قرار می‌گیرد.

او ادامه داد: این طبیعت بکر و زیبا جاذب گردشگران بوده که از سوی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام تهمیدات استقبال و پذیرایی از گردشگران اندیشیده شده است.

شنبه زاده از هموطنان با حضور در استان ایلام دعوت کرد و افزود: همه امکانات استان ایلام از جمله آثار تاریخی، اقامت‌های بوم گردی، طبیعت بکر و زیبا، جاذبه‌های زیستگاهی و … برای پذیرایی از گردشگران آماده است.

این مطلبو از دست ندید!  حادثه در قفس شیر‌ها در دهکده طبیعت به خیر گذشت