تاریخ: ۲۰:۰۹ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
ایرج نظری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز، جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست‌ حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور برگزار شد که در این جلسه گزارشی از ساماندهی شیوه‌های پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی ارائه شد و رؤسای منتخب ۱۲ دانشگاه کشور نیز اعلام شدند. در این جلسه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز، جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست‌ حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور برگزار شد که در این جلسه گزارشی از ساماندهی شیوه‌های پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی ارائه شد و رؤسای منتخب ۱۲ دانشگاه کشور نیز اعلام شدند.

در این جلسه از سوی اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی ایرج نظری به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز انتخاب شد.

نظری پیش از این از سوی دکتر سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز منصوب شده بود.

متن این حکم به شرح زیر است:

استادیار محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی جندی شاپور اهواز

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب عالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی جندی شاپور اهواز منصوب می‌شوید.

از جناب عالی انتظار دارم با استفاده از توان تخصصی و کارشناسی اعضای هیأت علمی و کارکنان محترم دانشگاه و استفاده از ظرفیت منابع بالقوه سایر بخش‌های حوزه مأموریت خود و در چهارچوب اسناد بالادستی به ویژه سیاست‌های کلی سلامت ابلاغی مقام معظم رهبری، قانون برنامه ششم توسعه و برنامه‌های ارائه شده توسط این جانب در صحن مجلس شورای اسلامی اقدامات زیر را انجام دهید:

۱٫ تشویق، ترغیب و توجه ویژه به اجرای برنامه تحول و نوآوری در آموزش پزشکی و نوآوری در پژوهش و فن‌آوری

۲٫ تأمین، حفظ و ارتقاء سطح سلامت مردم به ویژه محرومین و نیازمندان

۳٫ عملیاتی نمودن برنامه ششم توسعه و برنامه سلامت دولت دوازدهم

۴٫ اقدامات لازم در زمینه استمرار طرح تحول نظام سلامت

۵٫ ارتقاء برنامه‌های جاری حوزه‌های بهداشتی، درمانی، فرهنگی و دانشجویی

۶٫صیانت از منابع انسانی، فیزیکی و مالی

۷٫ توسعه عدالت در سلامت در حوزه مأموریت خود

۸٫ رعایت اعتدال، توانمندی و شایسته‌سالاری در انتصابات و تکریم اعضای هیأت علمی و کارکنان حوزه سلامت

امید است با اتکال به خداوند متعال و در جهت خدمت به ملت شریف ایران با حضور مستمر در بین مردم و سفر به شهرستان‌های استان به ویژه مناطق محروم، در انجام شایسته وظایف با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید‌.