تاریخ: ۱۳:۵۱ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
ایجاد ۱۰۰ پایگاه امداد رسانی  به زلزله زدگان در یزد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اضافه کرد: ۴۳ پایگاه از طریق این جمعیت برای جمع آوری مساعدت های نقدی و غیرنقدی زدگان غرب کشور در سطح شهرستان های این استان دایر شده هست.عباس احدپور با اظهار اینکه از این شمار ۳۷ پایگاه در میادین شهرستانهای […]

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اضافه کرد: ۴۳ پایگاه از طریق این جمعیت برای جمع آوری مساعدت های نقدی و غیرنقدی زدگان غرب کشور در سطح شهرستان های این استان دایر شده هست.
عباس احدپور با اظهار اینکه از این شمار ۳۷ پایگاه در میادین شهرستانهای استان ساکن شده اضافه کرد: پایگاه های ساکن در شهر یزد در میادین بعثت ، شهید بهشتی ، اطلسی ، همافر ، پمپ بنزین سیلو و جمعیت هلال احمر شهرستان مهیا دریافت مساعدت های از جانب مردم می باشند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد اضافه کرد: پایگاه ذکر شده از روز سابق که در استان دایر شده ، مردم نیکوکار استان به یاری زلزله زدگان شتافتند و مساعدت ها خود را اهدا کردند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد متذکر گردید: علاوه بر این مساجد جوادالائمه در چهار مسیر معلم ، جامع رحمت آباد و ابوالفضل آب شور پایگاه داوطلبی جمعیت هلال احمر اماده دریافت مساعدت های از جانب مردم می باشند.

احدپور اضافه کرد: علاوه بر ان مردم استان توان دارند مساعدت های نقدی را از مسیر شماره گیری با تلفن همراه *۷۴۱*۳*۱۱۲#و یا *۷۲۴# واریز کنند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد افزود: مردم مساعدت های غیرنقدی خود اعم از پتوی سالم و تمیز، لوازم گرمایشی، چادر، کنسرو ، خشکبار و آب معدنی و غیره را به پایگاههای هلال احمر تحویل دهند.
*** احداث ۵۰ پایگاه جمع آوری کمیته امداد یزد
*** احداث ۵۰ پایگاه جمع آوری کمیته امداد یزد معاون پیشرفت همکاری های از جانب مردم کمیته امداد امام (ره) یزد هم گفت: به منظور جمع آوری مساعدت های مردم به لطمه دیدگان زلزله موخر در استان کرمانشاه، ۵۰ پایگاه از طریق این نهاد در مناطق متفاوت این استان ساکن شده هست.
غلامرضا مشعلچی اضافه کرد: دفاتر کمیته امداد، جایگاه ها نیکوکاری و میادین کلیدی این پایگاهها دایر گردیدند و مهیا جمع آوری مساعدت های بشردوستانه مردم استان می باشند.
مردم نوعدوست و خیر استان توان دارند مساعدت های غیرنقدی خود مشابه آب معدنی، وسایل گرمایشی، چادر، پتو، پوشاک و مواد خوراکی که لازم ترین وسایل موردنیاز زلزله زدگان هست را به پایگاه های جمع آوری تحویل دهند.
وی گفت: مردم توان دارند مساعدت های نقدی خود را به شماره حساب ۱۸۱۱ بانک ملی واریز کنند.
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا علاوه بر استقرار پایگاه های کمیته امداد و جمعیت هلال احمر، مدرسه ها و مساجد استان یزد هم مهیا دریافت مساعدت های از جانب مردم می باشند.

این مطلبو از دست ندید!  پختن پیتزا در ۲ دقیقه با اجاق گاز هوشمند

۹، ۸۴

۲۰۸۸/ ۶۱۹۷ خبرنگار:کبری دانشی ** انتشار یافتن: فلاح