تاریخ: ۱۴:۰۶ :: ۱۳۹۷/۰۳/۳۱
ایجاد نخستین دانشکده آب درمانی کشور در اردبیل

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، ، اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در حاشیه جلسه ستاد آسان سازی در اردبیل تاکید کرد که مجوز احداث این دانشکده از مراجع مربوط اخذ شده و بزودی شاهد راه اندازی این دانشکده می باشیم. استاندار اردبیل تصریح […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، ، اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در حاشیه جلسه ستاد آسان سازی در اردبیل تاکید کرد که مجوز احداث این دانشکده از مراجع مربوط اخذ شده و بزودی شاهد راه اندازی این دانشکده می باشیم.

استاندار اردبیل تصریح نمود: باید با بهره گیری از حجم های موجود و مکرر و با خواص متفاوت در راستای چشمه های آبگرم، استان اردبیل را به عنوان مرکز آب درمانی پیشرفته و علمی در کشور و منطقه معرفی کنیم.

بهنام جو ایجاد اینچنین جایگاه ها را در راستای دگرگونی بخش گردشگری استان برشمرد و یادآور گردید: در این مورد ۲۴ سایت و منطقه گردشگری نیز در استان تشریح شده که توان دارد در توسعه گردشگری و دگرگونی منطقه مؤثر باشد.

وی با اشاره به پایین بودن سرانه درآمد در اردبیل عنوان نمود: سرانه درآمد در این استان پایین تر از میانگین کشوری هست، بنابراین باید به استفاده از مجال ها و حجم های موجود در استان سطح درآمد را زیاد کرد که حوزه گردشگری یکی از این حجم ها هست.

این مطلبو از دست ندید!  رهاسازی آشغال در رودخانه "نعل اشکنان علیا" + فیلم