تاریخ: ۱۴:۰۶ :: ۱۳۹۷/۰۳/۳۱
ایجاد نخستین دانشکده آب درمانی کشور در اردبیل

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، ، اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در حاشیه جلسه ستاد آسان سازی در اردبیل تاکید کرد که مجوز احداث این دانشکده از مراجع مربوط اخذ شده و بزودی شاهد راه اندازی این دانشکده می باشیم. استاندار اردبیل تصریح […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، ، اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در حاشیه جلسه ستاد آسان سازی در اردبیل تاکید کرد که مجوز احداث این دانشکده از مراجع مربوط اخذ شده و بزودی شاهد راه اندازی این دانشکده می باشیم.

استاندار اردبیل تصریح نمود: باید با بهره گیری از حجم های موجود و مکرر و با خواص متفاوت در راستای چشمه های آبگرم، استان اردبیل را به عنوان مرکز آب درمانی پیشرفته و علمی در کشور و منطقه معرفی کنیم.

بهنام جو ایجاد اینچنین جایگاه ها را در راستای دگرگونی بخش گردشگری استان برشمرد و یادآور گردید: در این مورد ۲۴ سایت و منطقه گردشگری نیز در استان تشریح شده که توان دارد در توسعه گردشگری و دگرگونی منطقه مؤثر باشد.

وی با اشاره به پایین بودن سرانه درآمد در اردبیل عنوان نمود: سرانه درآمد در این استان پایین تر از میانگین کشوری هست، بنابراین باید به استفاده از مجال ها و حجم های موجود در استان سطح درآمد را زیاد کرد که حوزه گردشگری یکی از این حجم ها هست.

این مطلبو از دست ندید!  موسیقی، کودکی و بیداری