گروه: شغل
تاریخ: ۲۱:۴۲ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
ایجاد میزهای خدمت برای راهنمایی و مشاوره در مبحث ضروری هست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، فضل الله رنجبر امروز در جلسه شورای اشتغال شهرستان کرمانشاه گفت: آمار بیکاری کرمانشاه بالاستو مسئولان باید برای جذب سهمیه تسهیلات شهرستان کرمانشاه جدی باشند. رنجبر بر توجه مخصوص به طرح های راکد و نیمه فعال حوزه شهرستان کرمانشاه تصریح کرد و اضافه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، فضل الله رنجبر امروز در جلسه شورای اشتغال شهرستان کرمانشاه گفت: آمار بیکاری کرمانشاه بالاستو مسئولان باید برای جذب سهمیه تسهیلات شهرستان کرمانشاه جدی باشند.

رنجبر بر توجه مخصوص به طرح های راکد و نیمه فعال حوزه شهرستان کرمانشاه تصریح کرد و اضافه کرد: این نوع طرح ها سرمایه های بالقوه بوده و باید از آنان برای جذب مراجع تسهیلاتی استفاده گردد.

️ ️ وی ایجاد میزهای خدمت برای راهنمایی و مشاوره در مبحث اشتغال را ضروری دانست و اظهار کرد: ایجاد چنین میزهایی در شرایط کنونی و به منظور بهره گیری حداکثری از تسهیلات طرح های اشتغال فراگیر و روستایی با اهمیت هست.

فرماندارکرمانشاه اظهار کرد: زیادی از دستگاه های حوزه شهرستان کرمانشاه از اوائل سال تاحالا هیچ عملکردی را وارد سیستم کاوش اداره کار نکرده اند.

این مطلبو از دست ندید!  صادرات فرآورده ها دانش بنیان دانشگاه صنعتی قوچان به خارج از کشور