گروه: شغل
تاریخ: ۲۱:۴۲ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
ایجاد میزهای خدمت برای راهنمایی و مشاوره در مبحث ضروری هست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، فضل الله رنجبر امروز در جلسه شورای اشتغال شهرستان کرمانشاه گفت: آمار بیکاری کرمانشاه بالاستو مسئولان باید برای جذب سهمیه تسهیلات شهرستان کرمانشاه جدی باشند. رنجبر بر توجه مخصوص به طرح های راکد و نیمه فعال حوزه شهرستان کرمانشاه تصریح کرد و اضافه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، فضل الله رنجبر امروز در جلسه شورای اشتغال شهرستان کرمانشاه گفت: آمار بیکاری کرمانشاه بالاستو مسئولان باید برای جذب سهمیه تسهیلات شهرستان کرمانشاه جدی باشند.

رنجبر بر توجه مخصوص به طرح های راکد و نیمه فعال حوزه شهرستان کرمانشاه تصریح کرد و اضافه کرد: این نوع طرح ها سرمایه های بالقوه بوده و باید از آنان برای جذب مراجع تسهیلاتی استفاده گردد.

️ ️ وی ایجاد میزهای خدمت برای راهنمایی و مشاوره در مبحث اشتغال را ضروری دانست و گفت: ایجاد چنین میزهایی در شرایط کنونی و به منظور بهره گیری حداکثری از تسهیلات طرح های اشتغال فراگیر و روستایی با اهمیت هست.

فرماندارکرمانشاه گفت: زیادی از دستگاه های حوزه شهرستان کرمانشاه از اوائل سال تاحالا هیچ عملکردی را وارد سیستم کاوش اداره کار نکرده اند.