گروه: اخبار
تاریخ: ۱۸:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
اگر فعالیت مجری مناظره‌ها در ستاد انتخابات روحانی صحت ندارد، صداوسیما تکذیب کند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فاطمه رهبر در گفت‌وگو با  آناج، با اشاره به مناظره‌ی کاندیداهای ریاست‌جمهوری در روز جمعه و آگاهی مردم از عقاید و برنامه‌های ۶ نامزد، ابراز داشت: در جامعه‌ی امروز میزان شفافیت اطلاعات و دسترسی مردم به ابزارهای ارتباطی افزایش یافته و باتوجه به […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فاطمه رهبر در گفت‌وگو با  آناج، با اشاره به مناظره‌ی کاندیداهای ریاست‌جمهوری در روز جمعه و آگاهی مردم از عقاید و برنامه‌های ۶ نامزد، ابراز داشت: در جامعه‌ی امروز میزان شفافیت اطلاعات و دسترسی مردم به ابزارهای ارتباطی افزایش یافته و باتوجه به رصد انتخابات توسط رسانه‌های خارجی، کوچک‌ترین انحراف در کلام بهانه دست دشمنان می‌دهد.

وی ادامه داد: از آغاز انقلاب اسلامی تاکنون دولت‌های مختلف اعم از اصولگرا و اصلاح‌طلب تمام تلاش خود را برای پیشرفت کشور به کار بسته‌اند اما در کنار این اقدامات نقاط ضعفی نیز وجود داشته است.

عضو شورای مرکزی جمنا در واکنش به اظهارات روحانی و تکذیب وعده‌های خویش، عنوان کرد: باید اخلاق رعایت شود و کاندیداها بدانند که سخنان گذشته‌ی آن ثبت شده است، مردم به راحتی می‌توانند به اطلاعات دست یابند و ببینند اشخاص پیش‌تر چه مواضعی اتخاذ کرده‌اند.

وی با انتقاد از برخی اقدامات صداوسیما، توضیح داد: رسانه ملی باید اصل بی‌طرفی را رعایت کند و مدام سخنان روحانی، معاونین و مسئولان را در دفاع از دولت به روی آنتن نبرد، اینگونه فرصت یکسان در اختیار تمامی نامزدها قرار نمی‌گیرد تا برنامه‌هایشان را ارائه و از خود دفاع نمایند.

نماینده مردم تهران در مجلس نهم با بیان اینکه خبر ۲۰:۳۰ سفر روحانی را دیروز کاملا پوشش داد اما تصاویری کوتاه از همایش تبلیغاتی سایر کاندیداها همچون رئیسی و میرسلیم پخش کرد، تصریح کرد: دیروز صداوسیما تصاویری را از همایش میرسلیم پخش کرد که مربوط به چند روز قبل بود و این کاندیدا اصلاً آن لباس را بر تن نداشت. 

وی بیان داشت: برخی رسانه‌ها عنوان کرده‌اند حیدری، مجری فعلی مناظره‌ها در ستاد انتخاباتی آقای روحانی فعالیت دارد، صداوسیما باید در این‌باره شفاف‌سازی نماید و اگر این موضوع صحت ندارد آن را تکذیب کند.

برچسب ها: ,