گروه: شغل
تاریخ: ۰:۴۸ :: ۱۳۹۶/۱۰/۳۰
اگر توان ندارید کار کنید جای خود را به دیگران بدهید

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار برنا از هندیجان، غلامرضا شریعتی درجلسه تیم اشتغال که  در فرمانداری هندیجان برگزار شد؛ گفت: باتوجه به اهمیت این جلسه رویت می کنم  که بعضی از مسئولان کل در این جلسه حضور  ندارند و به خیال خودشان که من درجلسه نخواهم یافت در جلسه حضور نیافتند. […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار برنا از هندیجان، غلامرضا شریعتی درجلسه تیم اشتغال که  در فرمانداری هندیجان برگزار شد؛ گفت: باتوجه به اهمیت این جلسه رویت می کنم  که بعضی از مسئولان کل در این جلسه حضور  ندارند و به خیال خودشان که من درجلسه نخواهم یافت در جلسه حضور نیافتند.

اگر مسئولان قدرت ندارند جای خود را به دیگران بدهند.پایبندی دولت براین هست که چنین عملکردی قابل قبول نیست مسئولان کل باید کتباغیبت خودرا توضیح دهند.

وی دنبال کرد: دغدغه جوانان در کشورواستان خوزستان  اشتغال هست. برمدیران کل پسنده نیست وغیرقابل قبول هست. ما نسبت به مردم پایبندی داریم وقتی دغدغه سران نظام این هست که اشتغال را مهیا کنند اهمیت با اهمیت درکشور و استان خوزستان اشتغال هست.

استاندار خوزستان تاکید کرد: درد جامعه و استان ما این هست اگر می خواهید استان خوزستان را توسعه و رشد دهیم  پس از اینکه مسولیت را پذیرفتید باید پای عمل بوده و دغدغه حل مشکل استان را دارا باشید.

شریعتی گفت: درد استان این هست من بودن را کنار بگذارید زندگی خود را برای رشد وتوسعه استان قرار دهید. در دیگر استانهای رشد را می بینیم ولی متاسفانه استان خوزستان هنوز رشد خوبی نداشته هست.

استاندار خوزستان در ادامه اضافه کرد: باتوجه به اینکه هندیجان که از لحاظ تجارت واقتصادی  بسیار با اهمیت قرار دارد باید مسئولان در مورد توسعه هندیجان برای بازرگانی کار کنند.

وی در مورد مشکل کشاورزان گفت: علی رغم اینکه در کشور شاهد کم بارانی هستیم ولی هندیجان در بحث کشاورزی نابود شده هست.

دربحث کشاورزان من واقعا شرمنده کشاورزان هندیجانی گردیدم . بنده تاکید کردم به مشکلات کشاورزان شادگان و هندیجان زیادتر توجه وپیگیری گردد.

وی گفت: با ایجاد سد در خیرآباد میتوان مشکل قسمتی از کشاورزی هندیجان را حل کرد.

شریعتی با تقدیر  از کارکرد فرماندار هندیجان گفت: پیگیر تشکیل  تیم مخصوص برای اشتغال در هندیجان هستیم و با ایجاد این تیم ها میتوان مشکل اشتغال وبیکاری را درشهرستان مرتفع کرد.

وی از مسئولان کل استان خواست به شهرستان هندیجان بیایند و از نزدیک مشکلات هندیجان را نگاه کنند.

استاندار خوزستان علاوه بر این از بخشداران هندیجان وچم خلف خواست سرمایه گذارانی را از بخش خصوصی معرفی کنند و چنانچه طرحهایی دارند به فرمانداران عرضه دهند.

وی در انتهاء از مسئولان و مسولین دستگاههای اجرایی خواست که زیادتر کار کنند و توسعه و آبادانی استان را افزایش دهند .