تاریخ: ۱۴:۲۰ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
اگر اسناد خرید منزل توسط بدهکار بانکی و هدیه آن به همسر فریدون جعلی است آن ها را تکذیب کنند

محمد جواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص نامه ارسالی فریدون به لاریجانی مبنی بر تکذیب اتهامات وارد شده اظهارداشت: نامه‌ای که دوستان ما ارسال کردند به پیوست اسنادی بود که در آن به اتهامات آقای فریدون اشاره‌ شده بود. وی […]

محمد جواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص نامه ارسالی فریدون به لاریجانی مبنی بر تکذیب اتهامات وارد شده اظهارداشت: نامه‌ای که دوستان ما ارسال کردند به پیوست اسنادی بود که در آن به اتهامات آقای فریدون اشاره‌ شده بود.

وی با بیان اینکه سند خرید منزل توسط بدهکار بانکی و هدیه آن به همسر فریدون جزو اسنادی بود که به پیوست نامه نمایندگان ارسال شد افزود: ما الان هم می‌گوییم اگر این اسناد جعلی است آقای فریدون آن‌ها را تکذیب کند و اگر حقیقت دارد به طور شفاف در خصوص مراودات مالی که داشتند و منزلی که گرفته‌اند توضیح دهند.

نماینده مردم خمینی شهر گفت: ما از این موضوع استقبال می‌کنیم که اسناد بررسی شود و بی‌گناهی افراد هم ثبات شود و این برای جامعه ما بهتر است که اگر شایعاتی وجود دارد خنثی شود و کسانی که افترا زدند تعقیب قضایی شوند.

این مطلبو از دست ندید!  عرفان اسلامی؛ داعی صلح و مانع افراط گرایی دینی/ پنج رکن ریاضت عرفانی از منظر قرآن

ابطحی تصریح کرد: فریدون در نامه‌ای که به مجلس نوشته به اسناد پیوست شده به نامه هیچ اشاره‌ای نکرده و هیچ توضیحی در این خصوص نداده است.

وی در خصوص درخواست فریدون مبنی بر ارجاع نامه ارسالی‌اش به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: هیئت رئیسه اگر تشخیص بدهد موضوع را به هیئت نظارت ارجاع می‌دهد.

 

برچسب ها: