گروه: مسافرت
تاریخ: 17:41 :: 2019/08/14
اکبر زنجانپور کارگردان رادیو شد

– اخبار فرهنگی – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم، ماجراهای هیجان انگیز یک هتل در قالب  سریال نمایشی رادیویی «هتل بازنشستگان» به کارگردانی اکبر زنجانپور از رادیو نمایش پخش می‌شود. این سریال رادیویی داستان سه مسافر علاقمند به هیجان و مسافرت است که از طریق اینترنت هتلی پیدا می‌کنند که […]

– اخبار فرهنگی –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم، ماجراهای هیجان انگیز یک هتل در قالب  سریال نمایشی رادیویی «هتل بازنشستگان» به کارگردانی اکبر زنجانپور از رادیو نمایش پخش می‌شود.

این سریال رادیویی داستان سه مسافر علاقمند به هیجان و مسافرت است که از طریق اینترنت هتلی پیدا می‌کنند که علی‌رغم ارزان بودنش، شرایط ویژه جالبی دارد و نامش «هتل بازنشستگان» است.

آنها در جریان سفرشان با اتوبوسی به طور اتفاقی با سایر مسافران این هتل آشنا می‌شوند و در این بین اتفاقاتی می‌افتد که شنیدنی است.

سیدمهرداد ضیایی: گوش‌شنوایی برای رفع آسیب‌های تولید درام وجود ندارد/  غیرحرفه‌ای‌ها و سفارشی‌های تلویزیون مشخص‌اند!واکنش شهاب حسینی به شایعه جدایی از «شکرستان»: برمی‌گردم و در خدمتِ پروژه‌های ایرانی هستم + عکسژاله علو به روایت میکائیل شهرستانی/ چرا یک مدیر می‌تواند چند مسئولیتی باشد اما یک آرتیست بر سر کارش نه؟ + فیلم

قربان نجفی، محمد شریفی مقدم، شهیندخت نجف‌زاده، محمد آقا محمدی، رضا عمرانی، حمیدرضا هدایتی، سلمان خطی، نگین خواجه نصیر، عباس توفیقی، شیما جان قربان، سعیده فرضی، افسانه محمدی، مونا صفی، علی میلانی، بیتا خارستانی، مجتبی طباطبایی، محمد یگانه و تعداد دیگری از هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو در سریال رادیویی «هتل بازنشستگان» به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این سریال رادیویی به تهیه‌کنندگی اشرف اسادات اشرف‌نژاد، صدابرداری رضا طاهری و افکتوری محمدرضا قبادی‌فر از روز شنبه بیست و ششم مردادماه  ساعت ۱۳:۳۰ از رادیو نمایش پخش می‌شود.