تاریخ: ۱۵:۲۱ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
اپلیکیشن موبایل برای تشخیص ریسک بیماری

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از ساینس مگ، مرکز تحقیقات فنی VTT در فنلاند روش تحلیل اطلاعاتی مبتنی بر هوش مصنوعی ساخته که می توان آن را در اپلیکیشن های موبایل به کار برد. در همین راستا با شرکت سازنده اپلیکیشن Odum همکاری کرده است. این برنامه ریسک […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از ساینس مگ، مرکز تحقیقات فنی VTT در فنلاند روش تحلیل اطلاعاتی مبتنی بر هوش مصنوعی ساخته که می توان آن را در اپلیکیشن های موبایل به کار برد. در همین راستا با شرکت سازنده اپلیکیشن Odum همکاری کرده است. این برنامه ریسک های سلامتی کاربران را تخمین می زند و در صورت لزوم توصیه هایی به آنها می کند.

مارک ون گیلز، یکی از محققان این پروژه می گوید: با توجه به الگوریتمی که ارائه شده، می توان خطرهای سلامت نیروی کار را طی ۱۲ ماه سنجید. صحت این آزمایش ها نیز ۸۰ درصد است.

همچنین این برنامه افراد در معرض خطر را راهنمایی می کند تا آزمایش بهداشتی الکترونیکی کاملی انجام دهد.

درهمین راستا یوکاسووانن مدیر ارشد اجرایی Odum می گوید: هزینه های خدمات درمانی با سرعت زیادی در حال رشد است و از سوی دیگر به اندازه کافی به مشکلات مربوط به بیماری ها پرداخته نمی شود. هدف ما کاهش نرخ مرخصی های استعلاجی میان کاربران این اپلیکیشن و افزودن ۱۰ سال به زندگی آنهاست.  

برچسب ها: ,