اولین مسئول بسیج جامعه پزشکی شهرستان میانه معرفی شد +تصاویر

0
اشتراک

اولین مسئول بسیج جامعه پزشکی شهرستان میانه معرفی شد +تصاویر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از میانا،  آیین معارفه مسئول بسیج جامعه پزشکی شهرستان میانه روز پنجشنبه ۷ بهمن ماه با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه، فرمانده سپاه ناحیه ، رئیس شبکه بهداشت و درمان و همچنین مسئول بسیج جامعه پزشکی استان آذربایجان شرقی در محل شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد.

سرهنگ پاسدارجعفر غیابی فرمانده سپاه ناحیه میانه در این مراسم با اشاره به ضرورت ایجاد روحیه انقلابی در بین خدمتگزاران عرصه های مختلف نظام، افزود: الگو قرار گرفتن در هر زمینه ای نیازمند روحیه انقلابی می باشد که هدف بسیج تسریع بخشیدن به این روند بسیار مهم و حساس است.

غیابی با بیان اینکه فاصله بین فقیر و غنی و طبقات اجتماعی جامعه در حال حاضر بیش از حد تصور است، اظهار داشت: هدف از تشکیل بسیج جامعه پزشکی سازماندهی افراد دلسوز و خدوم در راستای رفع محرومیت ها و کمک به مستضعفین جامعه در راستای کسب رضای الهی است.

فرمانده سپاه میانه تصریح کرد: کار برای خدا دلسردی ندارد و امیدواریم با راه اندازی بسیج جامعه پزشکان در شهرستان میانه روز به روز شاهد از میان برداشتن محرومیت و بهره مندی و افزایش سلامت تمامی افراد جامعه باشیم.

دکتر محمد ایرجیان مسئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجانشرقی نیز با اشاره به نقش مهم و خطیر محرمیت زادیی این سازمان، به ایجاد ۸ بیمارستان صحرایی در نقاط مختلف محروم استان اشاره کرد و افزود: خوشبختانه توانستیم با همت و تلاش جامعه بسیج پزشکی شاهد ارائه ۳۲ هزار مورد خدمات تخصصی و فوق تخصصی در ۲۲ رشته مرتبط به بیماران نیازمند رسیدگی و درمان در سطح استان باشیم.

وی سیاست اصلی بسیج جامعه پزشکی را آموزش عنوان کرد و خاطرنشان کرد: برای اولین بار در کشور توانستیم با فرهنگ سازی مناسب و کار جمعی شاهد ارتقای افراد متقضای به اهدای عضو باشیم.

ایرجیان از آمار ۸ هزار نفری ثبت نام کننده در طرح اهدا عضو بسیج جامعه پزشکی در سطح استان آذربایجان شرقی خبر داد.

در پایان این مراسم با قرائت حکم سردار کریمیان فرماندهی محترم سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی دگتر فریدون پور شهباز به عنوان اولین مسئول بسیج جامعه پزشکی شهرستان میانه معرفی شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.