تاریخ: ۲۱:۵۵ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت، ، مهدی حاجتی عصر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش استان گیلان در رشت گفت: نشست ها شورای آموزش و پرورش در تمام شهرستان با قوت در حال برپایی هست. مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اظهار اینکه شورای آموزش و […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت، ، مهدی حاجتی عصر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش استان گیلان در رشت گفت: نشست ها شورای آموزش و پرورش در تمام شهرستان با قوت در حال برپایی هست.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اظهار اینکه شورای آموزش و پرورش زمینه مشارکت مردم در امور فرهنگی را فراهم می‌کند گفت: در سال موخر اقداماتی مثل کاهش افت تحصیلی دانش‌آموزان، تقویت بنیه علمی آنها و افزایش سطح کیفی مدرسه ها توسط این شورا در استان گیلان انجام شده هست.

حاجتی با اشاره به احداث یک مجتمع آموزشی شبانه‌روزی با مشارکت منطقه آزاد انزلی در زمینی به مساحت ۵۵ هزار مترمربع ابراز داشت: این طرح اولین مجموعه آموزشی ساحلی آموزش و پرورش در شمال کشور هست و از آن در حوزه‌های گردشگری نیز می‌توان استفاده کرد‌.

وی با اشاره به مراحل اجرای طرح عوض شدن کاربری بعضی اماکن آموزش و پرورش افزود: آموزش و پرورش گیلان املاکی دارد که در مناطقی قرار گرفته که با داشتن کاربری تجاری و فروش آن می‌تواند مساعدت بزرگی به این اداره کند و تاحالا ۱۵ مورد با این شرایط در رشت شناسایی شده‌ هست.

این مطلبو از دست ندید!  حیرت های خلقت، الهام بخش مهندسین پروازی گردید/ ساخت پهباد بدون نیروی برق

معاون تعلیم متوسطه آموزش و پرورش استان گیلان نیز در این جلسه با تاکید بر ضرورت پشتیبانی فرمانداری‌ها در زمینه اجرای طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان تصریح کرد: در کمال خوشبختی رابطه لازم میان شورای آموزش و پرورش و شورای برنامه‌ریزی در این زمینه انجام شده هست.